fbpx

Марс у Раку з 25 березня 2023 року: це сузір’я має неабиякий вплив на нас! Поради, якими ділиться Всесвіт – на вагу золота!

Марс у Раку з 25 березня 2023 року: це сузір’я має неабиякий вплив на нас! Поради, якими ділиться Всесвіт – на вагу золота!

Коли 25 березня 2023 року Марс перейде в Рак, знаки Зодіаку відчують це по-особливому.

Марс у Раку: це стає емоційним

Не тільки рік Марса 2023 має величезний вплив на нас, ми також відчуваємо сузір’я Марса в Раку. Після того, як червона планета сили перебувала в повітряних Близнюках із серпня 2022 року, вона переміщається 25 березня, далі в знак зодіаку Рак. Це початок набагато більш емоційного та насиченого періоду. Принаймні до 20 травня 2023 року, коли Марс перейде до впевненого Лева.

Як Марс у Раку впливає на знаки Зодіаку?

Марс вважається планетою сили волі, сили і романтики. Це правляча планета Овна, а також відома як планета війни. Але там, де є світло, є й тінь, тому Марс також може спричинити руйнування, хаос і заворушення з іншого боку. Знак зодіаку Рак, з іншого боку, є досить контрастним до Марса: це водяний знак і тому досить емоційний, ніжний і дуже турботливий. Раки є неймовірно чуйними знаками зодіаку, але вони також можуть бути чутливими та примхливими.

У той час як духовне та логічне мислення все ще було на передньому плані з Марсом у Близнюках, м’яка енергія Рака тепер переносить нас у набагато більш емоційний час. Це значно полегшує деяким знакам зодіаку діяти від серця. Це може принести як хороший, так і негативний досвід і ситуації. Перш за все, майже стримані знаки зодіаку, такі як Козероги та Діви, отримують користь від цієї енергії.

Вони більше виходять із себе і краще здатні дозволити та проявити власні почуття.

Це сузір’я ідеально підходить для вкладення більше енергії в сімейне життя і вдома. Нові декорації чи тепліший шар фарби, у центрі уваги – створення затишку. Бажання безпеки поширюється, і тепер нам особливо подобається проводити час з людьми, яких ми любимо. Стару дружбу або стосунки можна відродити, коли ви з ностальгією згадуєте колишні часи і знову відчуваєте зв’язок один з одним.

Але у Марса в Раку є і мінуси. Знак зодіаку Рак дуже чутливий і в поєднанні з вогненним Марсом це спричиняє значно коротший запал. Тому, крім усієї гармонії, швидко можуть виникнути гарячі гніви і суперечки. У цьому випадку будьте обережні, не перестарайтеся і не дозволяйте ситуації загострюватися без потреби. Однак гармонійні аспекти переважають, і як тільки пожежа почалася, її можна знову загасити.

Загалом, сузір’я Марс-Рак приносить із собою прекрасну та душевну енергію, яка личить весні, якою ми повинні насолоджуватися.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page