fbpx
життєві історії
Марина довго відмовлялася від пропозиції жити разом, та коли побачила всю масштабність підготовки Антона до освідчення в Парижі, то не дочекавшись поки коханий вийме з кишені каблучку, стала вигукувати: – Так! Так! – З того часу вона була для чоловіка наче діамант. Він й справді носив її на руках. На роботу Марина не ходила, адже не личить дружині боса такою справою займатися. Все змінилося одного травневого дня

Марина довго відмовлялася від пропозиції жити разом, та коли побачила всю масштабність підготовки Антона до освідчення в Парижі, то не дочекавшись поки коханий вийме з кишені каблучку, стала вигукувати: – Так! Так! – З того часу вона була для чоловіка наче діамант. Він й справді носив її на руках. На роботу Марина не ходила, адже не личить дружині боса такою справою займатися. Все змінилося одного травневого дня.

***

Чоловікові треба було два роки, щоб завоювати свою улюблену жінку, він носив її на руках, поки не потрапив в складну ситуацію – автівка, біле світло і гучний звук.

“Марина була моєю співробітницею, і я був загіпнотизований її красою. Я зробив все можливе, щоб завоювати її. Протягом довгого часу я приділяв їй багато уваги, обсипав подарунками та вечерями в розкішних ресторанах”, – зізнається чоловік.

Його фізичний стан був відмінним, і він не скупився при виборі розкішних подарунків для своєї коханої. У нього великий будинок, і одного разу він набрався сміливості і запропонував Марині жити разом.

Протягом довгого часу вона відкидала його, кажучи, що ще занадто рано для такого кроку в стосунках. Але герой історії був переконаний, що вона була жінкою його життя.

У сонячний літній день вони вдвох поїхали в Париж, де зупинилися в розкішному готелі, і персонал допоміг чоловікові підготувати романтичну атмосферу в кімнаті. Коли Марина побачила пишність, яку він приготував, вона втратила голову.

Ще до того, як він вийняв каблучку з коробки, вона з радістю вигукнула, що згодна вийти за нього заміж. Лише через декілька місяців закохані організували велике весілля, і тоді все між ними виглядало чарівно.

Для цього чоловіка Марина була королевою – він буквально носив її на руках, навіть пропонував їй піти з роботи, щоб вона могла мати більше вільного часу для себе, адже дружині боса не варто працювати.

Минуло 2 роки з моменту їхнього весілля, коли одного травневого дня Антон потрапив у цю важку ситуацію: автівка, біле світло… В результаті у чоловіка була серйозно пошкоджена спина. Він не міг довго стояти на ногах, і для його відновлення потрібні були дорогі оперативні втручання та процедури.

Спочатку дружина Антона дбала про нього, що забирало у неї багато сил і більшу частину її вільного часу. Чоловік більше не працював, і поступово Марина більше не могла отримувати дорогі подарунки, до яких вона звикла. Згодом вона почала дистанціюватися від свого чоловіка і без причини постійно конфліктувала.

Чоловік зрозумів: його дружина хотіла продовжити свій розкішний спосіб життя, і він був здивований цим. Одного разу Марина просто зібрала речі і залишила його, навіть не сказавши ні слова, не попрощавшись. Від знайомих він дізнався, що вона знайшла коханця – його близького друга, якому належить величезний бізнес.

Рік по тому хворий одужав, встав на ноги, і бізнес стабілізувався.

На святковому заході Антон зустрів свою колишню дружину, яка сказала, що її коханець знаходиться у місцях позбавлення волі за шахрайство і що вона, будучи його бухгалтером, була змушена заплатити величезний штраф і в даний час знаходиться на випробувальному терміні.

Вона переїхала жити в більш бідну частину міста і тепер працює продавчинею в супермаркеті.

Ось така розплата чекала жінку, що кинула в біді свого чоловіка.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page