fbpx
життєві історії
Марина не знала, як попросити в чоловіка грошей для сестри: – Я з ранку до ночі працюю на роботі, що б що? Віддавати це все твоїй сестрі і її хахалю? Хочеш їм допомогти – йди зароби і віддавай, а не з мене тягни. Дуже зручно, бути добренькою, ні копійки не заробляєш і  все роздавати!

Марина не знала як попросити чоловіка грошей для сестри. Сума була не те, що б велика, але, якщо просто зняти ці гроші з карти.

Марина домогосподарка зі стажем одружена з успішним бізнесменом, з яким вона познайомилася, за часів їх загального студентства.

Її молодшій сестрі пощастило менше, супутник життя відправив її у другій декрет з двійнятами, але не особливо дбав про хліб для сім’ї.

Назбиралися борги по квартплаті, та й просто потрібні були гроші.

Марина легко могла допомогти продуктами, але це був випадок, коли потрібні багато грошей

Вона почала м’яко, здалеку, але чоловік відразу зрозумів до чого ця розмова:

– Так, стоп! Я вже дуже багато разів говорив, що не буду годувати сімейку твоєї сестри. Треба було головою думати. Я з ранку до ночі працюю на роботі, що б що? Віддавати це все твоїй сестрі і її хахалю? Хочеш їм допомогти – йди зароби і віддавай, а не з мене тягни. Дуже зручно, бути добренькою, ні копійки не заробляєш, все роздаєш. У мене своїх проблем вистачає.

Марина закусила губу. Чоловік періодично докоряв її безробіттям. Зазвичай вона відмовчувалася або переводила все в жарт, але зараз спалахнула:

– А, ось ти як! Тоді послухай мене, дорогий мій! Коли ти починав свою справу і тобі ніхто, жодна людина не дала ні копійки я не побоялася і продала квартиру, яку залишила мені бабуся, хоча це було моє житло і віддала все тобі на розвиток твого бізнесу. Мене ніхто не підтримав в сім’ї, навпаки говорили, що я роблю дурість. Але ти розкрутився на моїх грошах і сам захотів, що б я пішла з роботи!

– Так ось що, дорога моя. Я що взяв, все сповна віддав і багато більше. І всі ці роки ти як сир у маслі, без проблем і турбот. Я тобі не докоряю, мені ніколи не було шкода, але твоїх родичів годувати не має наміру.

Хто ж правий? Чоловік, який багато працює і зі зрозумілих причин не хоче спонсорувати, мабуть, чужих для нього людей?

Або Марина, яка колись дуже допомогла чоловіку стати тим, хто він є і тепер має право просити для своєї сестри, близького їй людини.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook.

You cannot copy content of this page