fbpx
життєві історії
Марина подала на розлучення. Як не каявся чоловік, як не клявся в коханні – не піддавалася. Зважаючи на те, що вона ось-ось мала народити, розлучення відклали на якийсь час

Як не хотіла Марина відпускати свого чоловіка на вечір зустрічі випускників. Упросив, відпочинку захотів, бідолаха. Самій би з ним піти, та не до свят їй зараз — через місяць народжувати.

З’явився чоловік наступного дня після полудня з похмурим виглядом. Розмовляв неохоче. А надвечір Марина отримала по вайберу з невідомого номера найцікавіше фото. Її рідненький зрадив.

При пред’явленні цього доказу Антон факт визнавав, але зраду за собою не визнавав. Прийшов до тями, каже, вранці в такому ось вигляді. А як потрапив туди, не знаю.

Марина подала на розлучення. Як не каявся чоловік, як не клявся в коханні – не піддавалася. Зважаючи на те, що вона ось-ось мала народити, розлучення відклали на якийсь час.

І ось, лежачи в лікарні і думаючи про свою подальшу долю матері-одиначки, Марина чує розмову сусідки по палаті телефоном.

У ньому вона обговорює із подругою класний прикол, який зробила її сестра зі своїм колишнім однокласником. Навмисне за дитячі образи.

І збігається так, рівно, все – і ім’я чоловіка її і день. І все вона тоді зрозуміла, що дійсно чоловік невинний.

Подзвонила Марина чоловікові, поцілувала, покарала надалі без неї нікуди не ходити. А сама насамперед після виписки до РАГСу пішла — заяву забирати.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!