fbpx
Суспільство
Марина Узелкова вперше розповіла про розрив: було дуже бoлячe

Тепер уже колишня дружина відомо українського боксера та тренера шоу “Зважені та щасливі” Вячеслава Узєлкова Марина Боржерська вперше розповіла про розлучення після 19 років спільного життя.

Про це пишуть ЗМІ з посиланням на коментарі жінки.

“За цей рік дуже багато різного сталося. Ми зі Славою розійшлися. У нас була міцна сім’я. Не можна пройти через розставання легко, щоб це не відклалося на серце, в душі. Але на певному етапі ми зрозуміли: нам потрібно рухатися в різних напрямках, йти різними шляхами, тому що обстановка ставала нестерпною для всіх членів сім’ї.

Дорослі люди повинні по-дорослому до цього ставитися і розуміти: треба зробити так, щоб всім було комфортно. У такі періоди тобі здається, що все валиться. Неможливо 20 років любові просто взяти і перекреслити, забути. Ні! Завдяки цій любові нapoджені прекрасні діти, і ось заради них виростають крила.

Заради них ти хочеш далі розвиватися, щоб вони добре жили, залишатися для них прикладом, провідником в майбутнє. Тому, дивлячись на наших зі Славою дітей, у мене дійсно ростуть крила”, – розповідає Марина.

Новий рік жінка зустріла в новому статусі, однак це жодним чином не вплинуло на її амбітні плани щодо майбутнього.

Читайте також: Фреймут похвалилася фігурою в бiкiнi: пощастило чоловіку

“Почну з себе і буду допомагати іншим. У лютому вирішила запустити Інста-журнал про здоровий спосіб життя, який назву BorzhemSky. Цей журнал в Інстаграмi – моя унікальна розробка по тренуваннях, харчуванню і схудненню.

Також там з’являться консультації психологів, ендокринологів, акушерів-гінекологів, терапевтів і педіатрів. Вони будуть давати професійні поради в прямих ефірах”, – ділиться планами Марина Узелкова.

Вона додає, що з колишнім чоловіком вони залишилися у теплих стосунках та не тримають один на одного зла.

,,Я щиро бажаю, щоб для Слави ці зміни були на краще. Мені здається, він зараз на піку популярності, у нього все прекрасно, слава Богу, він здоровий.

Все найважче, що у нас сталося, в тому числі і проблеми зі здоров’ям, ми з ним пройшли гідно, це залишилося позаду. Мені хочеться, щоб і цю частину ми теж пройшли гідно”, – резюмує Марина.