fbpx
Шоу-бізнес
Маша Єфросиніна верше прокоментувала, чому вже більше 20-ти років не спілкується зі свекрухою: “Це проблема і мого чоловіка, і моїх дітей, і близьких людей”

Маша Єфросиніна верше прокоментувала, чому вже більше 20-ти років не спілкується зі свекрухою: “Це проблема і мого чоловіка, і моїх дітей, і близьких людей”

Телеведуча Маша Єфросиніна вперше за довгий час прокоментувала стосунки зі свекрухою. Зірка зізналася, що давно не підтримує із нею зв’язок

Маша Єфросиніна досить відкрито спілкується зі своєю аудиторією і не соромиться розповідати навіть найвідвертіші подробиці особистого життя.

Проте є тема, яку Єфросиніна намагається уникати – це стосунки зі своєю свекрухою, Аллою Петрівною Хромаєвою. Вперше про проблеми зі свекрухою Єфросиніна розповіла у розмові з Олею Поляковою для програми “Взрослые девочки”.

У розмові Полякова згадала маму свого чоловіка, яка і для неї стала близькою та рідною людиною. А ось у телеведучої все склалося інакше.

“Моя мама завжди говорила: “Взаємини невістки та свекрухи залежать від свекрухи”. Я багато за свої 19 років чула це від різних людей. Це велика неприємність в нашій сім’ї, яка не дозволяє нам спілкуватися усі ці 20 років. Це проблема і мого чоловіка, і моїх дітей, і близьких людей… Ну, не захотіла вона вибудовувати такі стосунки”, – поділилася Єфросиніна.

Як відомо, чоловік Маші, Тимур Хромаєв, народився у заможній родині. Батьки бізнесмена згодом розлучилися, але не змогли залагодити деякі питання щодо фінансів нерухомості.

Так, у 2016 році Алла Хромаєва продала квартиру на Печерську, у Києві, фактично позбавивши сина та невістки можливості проживання у ній. За словами свекра Єфросиніної, Алла Хромаєва продала нерухомість “з метою припинення права третьої особи – Хромаєва Тимура – користуватися, разом з дружиною та малолітніми дітьми, зазначеною квартирою”.

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page