fbpx
Цікаве
Математик Сідік Афган відомий у всьому світі ще з 80-х років минулого століття. Геній сучасності з точністю передбачив величезну кількість подій. Нині Сідік Афган живе у Стамбулі. Свої обчислення він називає загальною формулою Всесвіту. Розглянемо його прогнози для України і Росії

Математик Сідік Афган відомий у всьому світі ще з 80-х років минулого століття. Свого часу його прозвали пророком, який мислить цифрами.

Визнаний геній сучасності з точністю передбачив крах Радянського Союзу, а також багато інших подій. Чи було в його прогнозах хоч щось позитивне, з’ясовуватимемо прямо зараз, а також розглянемо його прогнози для України і Росії.

Сідік Афган з раннього віку почав виявляти інтерес до цифр. Він був настільки тямущим хлопчиком, що у віці 7 років пішов не в 1-й клас, як усі діти, а відразу в 4-й. Оскільки його батьки були багатими людьми, майбутній математик отримав престижну освіту. А коли йому виповнилося 19 років, він написав своє перше наукове дослідження.

Пізніше цю роботу визнали новим напрямом у сфері теоретичної алгебри.

Юний геній був затребуваним студентом у різних країнах світу. Наприклад, в Америці він виявив себе під час змагання із найсучаснішими комп’ютерами того часу. Юнак зумів відповісти на 400 складних математичних питань лише за 6 хвилин, перегнавши електронно-обчислювальну машину.

Та незважаючи на великі можливості за кордоном, Сідік вирішив продовжити своє навчання у Радянському Союзі.

Математика стала для Афгана сенсом життя. Він не просто зробив безліч важливих відкриттів на науковій ниві, а й придумав свій спосіб, як передбачати майбутнє.

На допомогу прийшли ті самі цифри. Ще зовсім юним, Сідік вивів унікальну форму. З її допомогою математик і робив прогнози. Наприклад, Сідік Афган заздалегідь знав, що в США президентом стане темношкірий чоловік, а нова недуга затримається в нашому житті надовго.

Свої обчислення він називає загальною формулою Всесвіту. За його словами, визначити те, що буде в майбутньому, за допомогою цифр легко, оскільки математика наука точна: «Два плюс два буде чотири. Є чотири, було чотири і буде чотири. І ніяк інакше”.

Сідік упевнений, що цифри відіграють величезну роль у житті кожної людини. Це стосується всього: номери паспорта, телефону і навіть квартири.

Афган не вірить у випадковість і вважає, що всі події зумовлені. Проте їх можна прорахувати заздалегідь.

Езотерики дотримуються думки, що Афгану вдалося поєднати математичні закони та містичну нумерологію.

Інакше як ще пояснити його точні прогнози та передбачення?

Ну й власне прогнози та передбачення Сідіка Афгана, зокрема про росію і Україну.

Нині Сідік Афган живе у місті Стамбул. Він працює над книгою, завдяки якій ми зможемо дізнатися про всі таємниці Всесвіту.

На думку математика, доля будь-якої людини та держави складається за певним програмним кодом. Кожна доля має свою формулу. Розуміючи, як із ними працювати, можна побачити не лише минуле, а й майбутнє.

Сам учений запевняє: у його підрахунках немає жодної містики.

На початку цього року математик розповів про свої найближчі прогнози. Так, наприклад, пандемію Сідік називав сучасним знаряддям, жити з яким нам доведеться ще довго.

Афган запевняв, що найближчі 3 роки ми не будемо залучені до жодних конфліктів між різними державами.

Все це прямо в ефірі чоловік підкріплював хитромудрими формулами. Але, як бачимо, прорахувався. Або ж він не вважає те, що відбувається, серйозним конфліктом.

Якщо вірити математику, за кілька років у світі з’явиться нове об’єднання країн. А 2025 стане поворотним абсолютно для всіх жителів планети. І насамперед він вплине на взаємини держав, які раніше не могли порозумітися.

Математик Сідік Афган запевняє, що до 2055 року у світі не відбуватиметься жодного глобального конфлікту – боятися нічого.

Ну а ми маємо те, що маємо. Або математика не така точна, або ж пан Сідік не настільки ідеально розуміється у її тонкощах і хитросплетіннях.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.