fbpx
Суспільство
Мати кинула сина при cмepтi в пoлoгoвомy будинку, він виріс красенем і знайшов її

Кинутий дитина, Андрій, все життя хотів дізнатися, чому вона це зробила.

Жінка на ім’я Тетяна Лещук (Єгорова) в 1986 році проживала в місті Сортавала, де народила дитину – хлопчика. Жінка відмовилася від власної дитини через особисті обставини.

Але ось пройшли роки, він виріс і розшукав свою рідну матір. Кинутий дитина, Андрій, все життя хотів дізнатися правду і звернувся в передачу “Жди меня”.

До цього журналісти побували в квартирі його біологічної матері.

Читайте також: КІШКА ЩОРАНКУ ПРИНОСИТЬ ГОСПОДАРЕВІ ЛИСТОК АБО ПАЛИЧКУ ПО НЕЗВИЧАЙНІЙ ПРИЧИНІ (ФОТО)

“Бідненько живу, – зізналася жінка, показуючи свою квартиру. – Мій син народився з дуже маленькою вагою. Лікарі сказали:” Відмовтеся від нього, він не виживе “. Мені було дуже важко від нього відмовитися. Я молода була, 24 роки. Звичайно, він мені снився, я переживала дуже. Це, звичайно, мій великий гріх. Прости мене, синочку”.

Зустріч матері і сина відбулася за допомогою групи “Пошук людей в Карелії” в соціальній мережі. Там була розміщена коротка публікація: “У зв’язку з втратою родинних зв’язків розшукується мешканка Карелії Тетяна Лещук (Єгорова), 1962 року народження. У 1986 році проживала в місті Сортавала, де народила дитину. Заявка № 2 636 226 дп”.

“Я шалено радію кожен раз, коли моя непомітна робота з пошуку дає людям можливість возз’єднатися з рідними. Коли руки сина, простягнуті через десятиліття, можуть обійняти рідні плечі постарілій матері.

Коли починає заповнюватися та порожнеча, яка була утворена довгими роками самотності. І кожен раз я відчуваю диво перетворення, відновлення основ, творення долі на зло”, – розповів Олексій Глушков, активіст пошукового руху в Карелії.

Джерело.

You cannot copy content of this page