fbpx
Суспільство
Мати вважає, що я повинна давати гроші сестрі

Так от мені мати почала спочатку натяками, а потім у відкриту говорити, що раз я добре заробляю, то повинна допомагати сестрі грошима.

Ми з Танько, моєю молодшою ​​сестрою, ніколи не були в близьких відносинах. Хоча і різниця у віці у нас всього 3 роки, але ми завжди були дуже різними. Я – розумна, Таня – красива. Так говорили батьки.

Мені дійсно легко давалося навчання. Для отримання п’ятірок я не зубрила і не сиділа ночами за книжками. Виручала хороша пам’ять і природні здібності. Вчитися я любила.

А ось сестрі чи здібностей не вистачало, то чи нецікава навчання їй була, але вона вище трійок рідко отримувала. Вона у нас завжди була така воображуля, кокетка, з молодших класів загравала з хлопчиками, завжди шанувальники у неї були. Мене вона завжди висміювала і дражнила зубрилкою.

Я добре закінчила в школу, поступила в фінансовий інститут, з четвертого курсу стала працювати неповний день. Танька хотіла піти після 9 класу, але батьки наполягли, щоб вона закінчила середню школу.

Насилу, але вона впоралася – мабуть, її просто пошкодували вчителя. Одні наряди, косметика і хлопці на розумі у неї були. Я намагалася іноді напоумити молодшу, мовляв, візьмися за розум, навчися спочатку, від цього твої успіхи в житті залежать, але вона тільки сміялася.

– Це тобі вчитися треба, – кокетливо говорила вона. – А я заміж вдало вийду за чоловіка забезпеченого і працювати зовсім не буду. Мені не треба це.

Після школи батьки відправили її в коледж, який закінчити вона не змогла. Вилетіла з другого курсу. Тут і роман у неї закрутився, як ніби-то, серйозний. Чоловік старший за неї був, все подарунки дарував, розважатися возив.

Читайте також: МОЇ БАТЬКИ ВІДМОВИЛИСЯ ВІД МЕНЕ В ДИТИНСТВІ, А ЧЕРЕЗ РОКИ ПРИЙШЛИ ВИМАГАТИ ВІДДАТИ ЇМ КВАРТИРУ

А потім завагітніла Танька. Обранець не захотів дитини. І одружитися відмовився. І взагалі сказав, мовляв, не знаю, від кого нагуляла. Вирішила сестра народжувати, батьки підтримали. – Допоможемо, чим зможемо, – сказали.

Я на той час вже з’їхала з батьківської квартири в самостійне життя. Знімати однієї квартиру було накладно, хлопця постійного у мене не було.

Вирішили поки пожити з подружкою, щоб на двох знімати. Інститут закінчила, працювати в повну силу стала, гроші на своє житло збирати.

На роботі у мене все виходило, зарплату підняли. З подругами ми кілька разів на рік їздимо відпочивати за кордон. Регулярно концерти всякі відвідуємо, в кафе вибираємося, в спортзал разом ходимо. Вообщем, життя мені моя зараз моя подобається. Я стала самостійною, живу цікаво і різноманітно.

Танька живе з батьками і одна ростить сина Дмитрика. Я племінника люблю, коли до них приїжджаю, то завжди не з порожніми руками. Те дрібничку йому куплю, то іграшку.

З грошима у сестри відверто погано. Вона отримує допомогу, як мати одинак, і вийшла позмінно працювати в магазин – за Димкой наглядає наша мама. І все одно не вистачає.

Так от мені мати почала спочатку натяками, а потім у відкриту говорити, що раз я добре заробляю, то повинна допомагати сестрі грошима. Регулярно. – У тебе, мовляв, серце не болить за Танюшку, коли ти по закордонах своїм мотаєшся? – невдоволення мати. – Скільки можна б було купити на ці гроші!

– Ти серйозно? – я мало не задихнулася від обурення. – Що за нахабність така, мам? Я все життя намагалася, вчилася заради свого майбутнього, заради роботи грошової.

Хотіла житті не тухлої, а цікавою. І тепер вона у мене є. Між іншим, 70% Дімкин гардероба – це те, що я племіннику купила. І вам мало? Про які взагалі грошах може йти мова?

– Ти заспокойся, поостинь, – мама не очікувала від мене такої відсічі. – Все ж сестра вона тобі. Ну ось вийшло так, що батька у Дімки немає. Чи не кидати ж нам Тетяну, ближче нас у неї немає нікого.

– Ніхто не кидає вашу Танечку, – сказала я. – Ти чомусь не думаєш про те, що вона у вас на всьому готовому живе, у вашій квартирі, а я за гроші житло знімаю. І електрику за мене ніхто не оплачує. І продукти не купує.

Чоловіки у мене немає, подарунків ніхто не дарує. Сама, все сама. А то, що я на відпочинок собі заробляю і на квартиру збираю, так ти правда вважаєш, що я цим з Танько поділитися повинна ?! Не збираюсь! І так, мені не соромно.

Більше мене цією темою мати не дістає. Тільки при зустрічах дивиться докірливо і зітхає.

Джерело.

facebook