fbpx
життєві історії
Мати мого чоловіка абсолютно безвідповідальна жінка. Отримуючи велику зарплату, вона майже всю зарплату витрачає на покупки в інтернет-магазинах. Коли не вистачає на життя, вона починає дзвонити синові, але чоловік сидить вдома з дитиною. Бо у нього була малооплачувана робота, тому в декрет пішов він і отримує декретні гроші. Гроші, які я даю чоловікові на ведення господарства, відлітають з неймовірною швидкістю. Коли я дізналася, що більшу частину цих коштів він віддає свекрусі, я дуже розчарувалася. У нас іпотека, яку я планую погасити раніше, у нас дитина, яку потрібно годувати і одягати. Чому я повинна забезпечувати ще й чужу для мене жінку?

Мати мого чоловіка абсолютно безвідповідальна жінка. Вона не знайома ні з правилами пристойності, ні з основами економіки. Отримуючи велику зарплату, вона майже всю зарплату витрачає на покупки в інтернет-магазинах.

Природно, що на життя не вистачає і вона починає дзвонити синові. Так, я знаю, що діти повинні допомагати батькам. Але повністю забезпечувати працездатну жінку?

Справа в тому, що чоловік сидить вдома з дитиною. Я працюю на хорошій роботі з великою зарплатою, а у нього була малооплачувана робота, тому в декрет пішов він і отримує декретні гроші.

Ну, як сказати, отримує. Карта, куди приходять декретні, знаходиться у його мами. Гроші, які я даю чоловікові на ведення господарства, відлітають з неймовірною швидкістю. Коли я дізналася, що більшу частину цих коштів він віддає свекрусі, я дуже здивувалась.

Я працюю, як віл. У нас іпотека, яку я планую погасити раніше, а не через 10 років. У нас дитина, яку потрібно годувати і одягати. Чому я повинна забезпечувати ще й чужу для мене жінку?

Я ніколи не бачила від неї нічого доброго. Інакше як, м’яко кажучи – дочкою, вона мене ніколи не називала, постійно паскудить, намагається посварити нас з чоловіком.

Коли я чекала дитинку, вона одразу стала пропонувати себе в якості няні за скромні 5 тисяч в місяць, коли їй в цьому відмовили, побажала мені… і зникла з горизонту. Не забуваючи при цьому дзвонити чоловікові і просити у нього гроші.

Отже, дізнавшись куди діваються і видаються чоловікові гроші, я прикрила цей атракціон небаченої щедрості. Я стала сама все купувати в будинок. Йдучи додому з роботи, я дзвоню чоловікові і питаю що купити.

Після того, як я перестала давати гроші чоловікові, отже, він перестав давати їх мамі, вона пристрибала до нас додому. Вона кричала на сина, що його для цього і народила, щоб він її забезпечував.

Що раз йому не вистачає толку самому заробляти, то добре, що у нього вистачило розуму знайти нормально багату дружину. І, вже повернувшись до мене, вона почала кричати, що я повинна віддавати їй мінімум половину своєї зарплати тільки за те, що живу з її сином.

Я її вигнала. Тут чоловік вирішив образитися і заявив, що його мама права. Зібрався виходити на свою копійчану роботу і зарплату віддавати мамі, як порядний син.

Планую віддати дитину в приватний ясла-садок, а чоловіка відправити жити до матусі. Нехай її забезпечує, раз так хоче.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page