fbpx
життєві історії
Мати не захотіла виховувати xвopy доньку і пішла

Від Ані пішла мама, коли їй було 2 роки. Перший раз я побачила ситуацію, де все навпаки: не тато пішов від xвopoї дитини, а мама взяла і пішла.

Залишила дочку на батька і його батьків. Джерело

Приходить відвідати іноді, така недільна мама, у неї немає проблем, тому що вона дозволила собі сказати: «Я не можу жити з такою дитиною і мушу піти».

Знаєте, іноді заздрю ​​людям з відсутністю совісті, ось можна жити, як хочеш і нічого не царапне в душі і не болить, і щиро плювати на оточуючих. Де вони втратили совість? Або її і не було?

Мені моя совість дуже заважає жити, тому що я теж втомилася одна ростити xвopy дитини, немає сил у мене, а звалити в туман і сказати все поки … ну совість не дозволить, почуття обов’язку, ну і любов до дитини і батькам.

Ось такі атавізми, як совість і любов до рідних, і заважає нам жити, як хочеться. А мамі Ані ніщо не завадило, ніколи не бачила, з її донькою і свекрухою познайомилася на іпотерапії, куди водила сина.

Аню привозили то дід з бабусею, то батько. Дівчинка дуже важка і люди похилого віку вже з трудом справлялися з нею, звичайно.

Батько працював не покладаючи рук, щоб іноді до них приходила няня і допомагала, ну і все реабілітаційні процедури коштують дуже дорого, повірте. Я знаю, на жаль на своєму досвіді.

Читайте також: Гороскоп щасливих пар: астрологи назвали ідеальну половинку для кожного знаку Зодіаку

Так ось, жити без Ані її мамі, напевно, легше фізично, але невже душа не болить за дочку?

Адже їй так потрібно саме материнське тепло, ласка, казки на ніч. Не збагну ніколи таких жінок.

Хоча іноді хочеться теж все кинути і втекти, але я не зможу.

You cannot copy content of this page