fbpx
поради
Гороскоп щасливих пар: астрологи назвали ідеальну половинку для кожного знаку Зодіаку

У кожної людині на нашій планеті є той, хто ідеально підходить саме їй. Єдина складність – знайти таку людину.

Астрологи, які читають долі за зірками, вважають, що представниці кожного знаку Зодіаку можуть створити міцний союз, якщо будуть шукати свою половинку, діючи правильно. Джерело

Прислухайтеся до цих рекомендацій і ви обов’язково знайдете щастя в цьому році!

 • Овен (21 березня – 19 квітня)

Пора зав’язувати з “поганими хлопцями”. Навіть якщо від них і від того, що вони творять, захоплює дух. Тому що вони навряд чи зможуть незабаром стати розсудливими, а це потрібно тобі.

Нехай з ними і весело, нічого іншого вони тобі запропонувати не в змозі. Тобі потрібен хтось зовсім інакший. Тобі потрібен спокійний і стабільний.

 • Телець (20 квітня – 21 травня)

Пора прощатися з минулим і відкрити своє серце для майбутнього. Минуле тягне тебе назад. Знайди такого чоловіка, який буде тебе цінувати. Того, що не буде вселяти тобі, що ти не гідна хорошого. Знайди того, поруч з яким ти будеш ставати кращою, ніж ти є.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Тобі потрібно знайти того, хто буде так само вкладати свої внутрішні ресурси у стосунки, як і ти. Погодься, раніше ти завжди була спантеличена тим, що стосунки здаються твоєму партнерові чимось абсолютно неважливим.

Треба це змінити. Знайди того, хто буде щиро хотіти бути з тобою поруч, як і ти з ним.

 • Paк (22 червня – 22 липня)

У тебе є тенденція зраджувати своїм принципам і знижувати планку заради збереження поточних стосунків. І справа може буквально дійти до абсурду. У цьому році треба це припинити! Знайди того, хто буде піклуватися про тебе так само, як і ти про нього.

 • Лев (23 липня – 22 серпня)

Визнай: ти свідомо наступаєш на одні й ті ж граблі, вступаючи з ним у стосунки, чекаючи кожен раз, що він зміниться. Але все залишається як раніше.

У 2019 постарайся змінити свій тип чоловіка. Зміни своє життя, вийди із зони комфорту. Так ти і зустрінеш свою любов.

Читайте також: Погода на 14 лютого: закохані втратять один одного в снігу і хмарах

 • Діва (23 серпня – 22 вересня)

Досить відчувати провину за свої високі стандарти. У 2019 ти все-таки знайдеш того, хто буде їм відповідати. Не бійся бути з тим, хто готовий інвестувати в тебе свій час і енергію. Ти сама дуже вимоглива до себе. І тому маєш право бути вимогливою до партнера.

 • Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Ти надто добра. Ти завжди лізеш зі шкіри аби допомогти іншим. І це добре, тому що тільки так ти відчуваєш задоволення собою.

Але з цієї ж причини ти завжди вибираєш чоловіків, які потребують допомоги. У 2019 вибери того, хто в змозі жити і без тебе. І цілком непогано.

 • Скорпіон (23 жовтня – 22 листопада)

Ти любиш швидкий темп життя. Ти хапаєшся за будь-яку можливість в коханні. І ти не надто церемонишся, не витрачаєш часу даремно на “прелюдії”. І саме тому твоє серце часто розбивають.

В 2019 ти зустрінеш того, хто навчить тебе насолоджуватися процесом неспішно, і ти перестанеш красти у себе такі цінні спільні моменти.

 • Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Тобі потрібно бути чесною з собою і визнати, що ти зберігаєш нинішній стан стосунків з неправильних причин. І вони досить поверхневі. В 2019 ти зустрінеш того, хто покаже тoбі наскільки це чудово по-справжньому кохати когось. І він при цьому кохає тебе у відповідь.

 • Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Тобі треба зустрічатися з тим, хто досить послідовний. Як Козеріг ти любиш постійно себе змінювати. А це означає, що тобі буде досить непросто, тому що це вимагає зусиль.

Тобі потрібен той, хто залишиться з тобою навіть тоді, коли ти будеш переживати найгірші часи.

 • Водолій (21 січня – 18 лютого)

Стань реалісткою. Ти не будеш зустрічатися з ідеальним чоловіком. У 2019 залиш свої пошуки прекрасного принца.

Замість цього зверни увагу на того, хто, хоч і не позбавлений недоліків, готовий і хоче бути з тобою всім серцем. Ти здивуєшся наскільки щасливою він зможе тебе зробити.

 • Риби (19 лютого – 20 березня)

Можливо, не варто в пошуку кохання заходити далеко за межі свого соціального кола. У 2019 придивися до тих, хто вже присутній в твоєму житті. Можливо, твоє справжнє кохання вже поруч.

Related Post

facebook