fbpx

Постарайтеся зробити це у Вербну неділю, щоб весь рік мати в гаманці гроші!

Постарайтеся зробити це у Вербну неділю, щоб весь рік мати в гаманці гроші!

Вербна неділя – особливе свято, навколо якого зібралося багато забобонів. Виявляється, великодня верба може посилати нам навіть багатство. Якщо ви цього хочете, обов’язково зробіть це у Вербну неділю.

Великдень – свято особливе, але повне забобонів. Особливо щодо його окремих символів. Нещодавно ми писали, що цей елемент великодньої верби дарує багатство. Виявляється, однак, не тільки цим він здатний принести нам удачу в фінансах. Зробіть це у Вербну неділю, і ваша доля впаде з неба.

Зробіть це у Вербну неділю

Вербна неділя завжди відбувається за тиждень до Великодня. Це свято вшановує вхід Ісуса в Єрусалим. Далі віруючі йдуть до церкви з вербою, яку освячує священик. Саме вона здатна привернути до нас удачу в фінансах.

Освячена верба має унікальну символіку. Це означає відродження і перемогу життя, що водночас дає надію на краще завтра. Виявляється, перш за все, в одному відношенні.

Коли ми повертаємося з церкви з вербою, потрібно відразу тричі вдарити нею об стіну нашої квартири чи будинку. Тоді ми забезпечимо фінансову допомогу на весь наступний рік, але тільки за однієї умови.

Щоб цей ритуал спрацював, не забудьте залишити цю вербу вдома до наступного Великодня. Тому її не можна викидати або спалювати. Лише наступного року, коли мине наступний Великдень, можна спалити орнамент, при цьому замінивши його на свіжий.

Бажаємо вам мирних та спокійних Великодніх свят, дорогі українці!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page