fbpx

Меркурій у Тельці: нарешті настав час для конкретних дій. Що ще нам принесе це явище!

Меркурій у Тельці: нарешті настав час для конкретних дій. Що ще нам принесе це явище!

Меркурій знаходиться в Тельці. Перевірте, що це означає для вас і чого ми можемо очікувати від цього явища. У квітні буде ще одне явище з Меркурієм у головній ролі. Про що насправді йдеться?

Меркурій у Тельці: що це означає?

3 квітня Меркурій залишив Овна і увійшов у Тельця. Більше того, наприкінці місяця Меркурій почне свій ретроград, про що ми напишемо далі в статті. Меркурій перебуває в кожному знаку Зодіаку від 18 до 42 днів. У свою чергу, протягом 24 днів, тричі на рік, він знаходиться в ретроградному стані.

Меркурій у Тельці не залишиться байдужим до нашого благополуччя, як це було з Сатурном у Рибах чи Плутоном у Водолії. Що саме означає для нас, коли Меркурій знаходиться в Тельці?

Меркурій відображає спілкування і розум, тоді як знак зодіаку Телець – стихія землі, відповідає за матеріальний світ і асоціюється з винятковою наполегливістю. Що дає нам цей зв’язок?

Виявляється, настане час конкретних дій. Зрештою, ваші плани, записані на карті мрії, здійсняться. Настає час реалізації, мотивації та виконання справ. Тут немає місця для того, щоб крутити щось на кшталт: “Можливо, і так…”. Це, безумовно, хороша новина для людей, які люблять конкретику. Меркурій у Тельці полегшить вам справи.

Меркурій: чим він характеризується?

Меркурій – це планета, яка править спілкуванням і зосереджується головним чином на аналізі, розумі, а також на комерції.

Меркурій є планетою наступних знаків зодіаку:

Діва

Близнюки.

Меркурій називають посередником. Це допомагає вам висловлюватися як усно, так і письмово. За що ще відповідає Меркурій?

– інтелект,

– дипломатика,

– бажання навчатися та розвиватися,

– універсальність,

– вираження емоцій,

– навички ведення переговорів,

– комунікативність.

Меркурій у Тельці: що він нам принесе?

Отже, чого ми можемо очікувати від Меркурія в Тельці? Це буде час, який кожен із нас використає на практиці. Завдяки Тельцю наші плани стануть реальністю, а не будуть просто мріями без щасливого кінця. Більш того, матеріальні речі почнуть йти добре. Те, що досі не давало вам спати вночі у фінансових питаннях, частково пов’язаних також із майбутніми святами, почне прояснюватися. Від цього вам стане спокійніше і все стане легше.

Меркурій у Тельці змусить вас розставити пріоритети у своєму житті. Також це час нових можливостей як у професійних, так і в матеріальних справах. Вас очікує зміна роботи, переїзд, вигідна кредитна пропозиція, а також можливості розвитку.

Меркурій у Тельці: характеристики людей, народжених у цьому розташуванні

Якщо на момент вашого народження Меркурій був у знаку Тельця, це означає, що у вас є якісь відмінні риси характеру.

У вас дуже аналітичний розум.

Ви базуєте своє судження на фактах.

Ви можете зберігати спокій у кризових ситуаціях.

Ви не бажаєте змінити свою думку.

Ви послідовні в діях.

Ви знаєте, що поспіх – поганий порадник.

Ви твердо відстоюєте свою думку та проблеми.

Ви поступово довіряєте людям.

Ви почуваєтеся добре в компанії спокійних і статечних людей.

У вас винятковий інтелект.

Ви швидко робите висновки.

Ви обережні.

Ретроградний Меркурій у квітні 2023 року

У квітні ми матимемо перший із трьох ретроградів Меркурія. Явище відбудеться 21 квітня і триватиме до 15 травня. Подивіться, коли настане ретроградний Меркурій у 2023 році:

21 квітня – 15 травня 2023 року;

23 серпня – 15 вересня 2023 року;

13 грудня 2023 року – 1 січня 2024 року.

Варто запам’ятати ці дати, адже ретрогради дуже сильно впливають на наше життя. Ретроградний Меркурій може принести нам падіння настрою, смугу невдач і неправильних рішень. Краще підготуватися до цього часу, тому що ретроградний Меркурій у квітні може нас зіпсувати.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page