fbpx

Постарайтеся зробити це у Великодній понеділок: успіх буде гарантований на весь рік!

Постарайтеся зробити це у Великодній понеділок: успіх буде гарантований на весь рік

Великодній понеділок – це не лише емоції після великого свята. Цей день приховує й інші важливі звичаї, які оберігають дім до наступних свят. Обов’язково зробіть це у Великодній понеділок. Це приносить успіх на весь рік. Читайте, що варто робити.

Великодній понеділок, також відомий як Мокрий понеділок, зазвичай асоціюється з традицією обливатися водою. Однак це ще не все, що потрібно зробити в цей день, щоб забезпечити щастя і благополуччя. Познайомтеся зі старовинними звичаями і обов’язково зробіть це у Великодній понеділок. Він приносить удачу на весь рік і оберігає будинок. Перевірте, що потрібно зробити.

Що потрібно зробити у Великодній понеділок, щоб весь рік був успішним?

Великодній понеділок — це не лише гарний день і сімейні зустрічі. Багато хто з нас починає цей ранок з відром води в руках. За переказами, хто не облився водою, того року не пощастить, а молодим дівчатам не пощастить з хлопцями. Водою тому обливалися рясно й охоче, щоб нікого не пропустити.

Виявляється, в цей день є ще одна важлива традиція, яка також символічно асоціюється з водою. За давніми звичаями, у Великодній понеділок необхідно окропити водою всі чотири кути хати. Така традиція приносить успіх на весь рік для всіх мешканців. Збризкування кутів будинку водою передбачається кількома способами:

– Забезпечує хороше самопочуття і відсутність недуг.

– Зберігає гроші вдома

– Вода приносить достаток, успіх і захист від усього зла.

Кути будинку у Великодній понеділок краще окропити святою водою, але якщо немає можна використовувати навіть звичайну водопровідну воду. Її потрібно використовувати символічно і не залишати мокрих плям. Покропити оселю можна великодньою вербою або гілочками від домашніх прикрас.

Веселих та мирних вам свят, дорогі українці!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page