fbpx

Поставте цю гілочку на великодній стіл, щоб була злагода в родині: це також працює для захисту та гарного сну!

Поставте цю гілочку на великодній стіл, щоб була злагода в родині: це також працює для захисту та гарного сну!

Великодні традиції включають кілька символічних рослин. Одна з них має багато надзвичайних властивостей. Поставте цю гілочку на великодній стіл, щоб була злагода в родині. Це також працює для захисту та сну. Перевірте, що варто мати поруч.

Великодні звичаї в Україні надзвичайно гарні. Смачні страви, різнокольорові писанки та вишукані прикраси радують усіх. Також важливо, як ми прикрашаємо свій будинок і стіл. Певна рослина може принести щастя на Великдень. Поставте цю гілочку на великодній стіл, щоб була злагода в родині. Це також працює для захисту та сну. Прочитайте про деякі прикраси.

Яку гілочку поставити на великодній стіл, щоб була злагода в родині?

Під час Великодня ми із задоволенням прикрашаємо інтер’єри, щоб вони відображали весняну атмосферу. У вазах з’являються тюльпани, нарциси, сережки. Варто додати в прикрасу кілька гілочок зелені, яка не тільки радує око, але і має надзвичайні властивості.

Самшит (або, як називають цю рослинку на заході України – Бушпан) часто виступає як прикраса великоднього кошика. За давніми традиціями, гілочки самшиту потрібно поставити на великодній стіл, щоб у родині була злагода. Ця вічнозелена рослина символізує тривалість, вічність і гармонію. Самшит в будинку означає зв’язок людини з природою, шанобливе ставлення до неї, а також відроджуючу природу, що дає життя. Однак це далеко не всі позитивні властивості самшиту.

Самшит – магічні властивості

Зелений самшит чудово підходить як прикраса саду та будинку. Цю рослину варто мати з собою не лише через її красу. Вважалося, що лише носіння з собою гілочки цієї рослини захищає від недуг. Багато людей кладуть Самшит і до свого великоднього кошичку.

Про магічні властивості самшиту знали тисячі років тому. Гілка цього дерева мала забезпечувати мир та злагоду в родині. Також самшит діє на різні сфери життя:

– Захищає будинок і мешканців від злих сил, енергетичних вампірів і невезіння,

– Забезпечує міцний і спокійний сон , особливо якщо його покласти під подушку.

– Допомагає втілювати мрії та виконувати бажання.

– Підтримує старанність і успіх у роботі

– Відкриває серце для любові, допомагає знайти другу половинку.

Деревина самшиту також має надзвичайні властивості, тому колись з неї створювали захисні амулети та талісмани. Кажуть, що меблі та аксесуари з самшиту дарують щастя своїм власникам.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page