fbpx
життєві історії
Мати вигнала свою дочку з дому в 14 років, а коли вона розбагатіла, то стала вимагати з неї аліменти в суді

Спеціально підготовлено для ibilingua.com

Дівчинка із самого дитинства  не ладила  з мамою. Жінка зустрічалась з одруженим чоловіком і народила маленьку Кіру від нього. Але чоловік оловік навіть і не думав залишати свою сім’ю заради них.

І от тоді і почалося.  Всі турботи, борги і виховання  взяла на себе старенька бабуся. Бо матері було не до того.

Але коли бабусі не стало, то матері довелося самій забезпечувати свою дочку.

Дівчинка вже почала працювати з 11 років на різних фірмах, щоб забезпечити себе всім найнеобхіднішим. А мати і на далі лише намагалася влаштувати своє особисте життя і у всіх своїх невдачах винила дочку.

Кіра довго терпіла звинувачення матері, все терпіла. Але після чергового скандалу її просто вигнали з рідного дому.

Дівчина спочатку жила у подруг, кось перебувала. Потім вступила до інституту і переїхала жити в студентський гуртожиток. Кіра добре вчилася , стараласбї. Також паралельно працювала.

До кінця четвертого курсу, вона займала вже високу посаду на фірмі. Справи йшли в гору. Кіра познайомилася з Іваном і через пару років їх відносин вони одружилися.

А мати все знала про дочку і про майбутнє весілля, але на неї не прийшла, хоча отримала запрошення, мало того вона навіть жодного разу не зателефонувала за весь цей час. Не було бутрібно це їй.

Минуло 10 років.

Читайте також:  – Я вже втомилася! Моя свекруха заявила, що моя донечка їй заважає, тому дитина повинна пожити в іншої бабусі. Мені теж переїхати, щоб не муляти їй очі?

Кіра вже відкрила свою фірму з чоловіком і стала вельми забезпеченою. У неї справи йшли догори.

Пісніше народилося двоє прекрасних дітей. Сімейне життя була безтурботно до того моменту, поки мати не з’явилася в її житті. І тут почалось.

Вона спочатку просила дочку показати їй онуків, бавила. Говорила, що любить, що хоче бавити. На деякий час Кіра навіть подумала, що мама змінилася і вони будуть добре між собою ладити. Але внуки опинилися лише приводом, щоб приходити до них додому.

Мати стала говорити як їй важко живеться і у неї багато боргів. Намікаючи, щоб дочка допомогла. І що зроби…не змогла відмовити рідній матері.  Кіра заплатила всі борги, але й містити всі розтрати матері вона не хотіла.

Тоді мати поступила по іншому і подала на неї до суду, щоб дочка платила їй аліменти. Щоб Кіра доглядада і домомагала. Але суд вона програла, Кіра надала всі докази того, що мати ніколи не дбала про неї і взагалі, до 14 років вона жила з бабусею.

Мама подала ще кілька позовів до інших судів, але всюди вона програла. Кіра не дозволяла більше спілкуватися їй з онуками, заборони бачитись.

Порадившись чоловіком, вирішили, щоб мати не дошкуляла їх вони продали квартиру і поїхали жити в інше місто.

Більше вони ніколи про неї не чули і не бачили.

Через пару років, зустрівши Кіру в іншому місті стара сусідка розказала, що мати стала жити з новим залицяльником і продала квартиру, а потім вони прогуляли всі гроші і поїхали в невідомому напрямку.

Спеціально підготовлено для ibilingua.com

facebook