fbpx

Маю велику образу на рідного сина. І всьому виною смартфон. Андрій десь місяць тому був з сім’єю в мене. Якось за обіднім столом він почав розмову за ці сучасні телефони. Питав мене, чи я не хочу. Якби ж я наперед знала його намір. Ось тепер моя сваха така крута ходить, з інтернетами всякими, а я по кнопках досі клацаю

Маю велику образу на рідного сина. І всьому виною смартфон. Андрій десь місяць тому був з сім’єю в мене. Якось за обіднім столом він почав розмову за ці сучасні телефони. Питав мене, чи я не хочу. Якби ж я наперед знала його намір. Ось тепер моя сваха така крута ходить, з інтернетами всякими, а я по кнопках досі клацаю.

Мені вже 65 років. Я не дуже в цьому розуміюся. Я маю звичайний “кнопковий” і мені подзвонити його хватає.

Якщо чесно, то я б може й хотіла мати ці інтернети, але як я зрозуміла, що син мені хотів купити, а я не хотіла, щоб він витрачався, тому й сказала, що до такої техніки я застара.

Поговорили та й розійшлися.

На другу неділю в мене був день народження. Приїхав і син з сім’єю і свати.

Вони скинулися разом і подарували мікрохвильову піч, бо якраз вийшла з ладу.

В той день ми гарно посиділи, нічого не скажу.

І ось тиждень тому таке ж свято було і у свахи.

Я ж дзвоню до Андрія, щоб поговорити про подарунок. Думала, ми скинемось. Але син сказав придумати щось самій, бо в них вже давно для свахи є подарунок.

Вже на самому святі я зрозуміла, що цим подарунком виявився крутий телефон мого сина. Він купив собі новіший, а цей подарував тещі.

Я ж не думала, що все так вийде. Я також би хотіла такий гарний телефон. До того ж, я вже не така і стара. Сваха лише на два роки молодша.

Дуже мені образливо стало, що син прямо мені не сказав, що хоче свій віддати. Я б з радістю прийняла такий подарунок.

Читайте також: Ми з Марічкою були в селі і зранку пішли до церкви на службу. Якби ж я знала, що Орися, моя двоюрідна сестра, на всю горлянку буде про це тараторити, я б в житті цю сукню на дочку не одягла. Мені так незручно в таких ситуаціях. Вони ж мене принижують. Так, як бідна, але ж не настільки. Я б на їх місці, просто промовчала

Але вже нічого не вдієш. Красивим смартфоном користується моя сваха, а я й далі “клацаю” кнопками…

Чому син так негарно зі мною вчинив?

Автор – Наталя У

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page