fbpx
Шоу-бізнес
Мейхер зробила відверте зізнання про зміни у своєму житті: “Але, Господи, не такою ціною” – пробирає до мурашок, її думки співзвучні зараз багатьом

Мейхер зробила відверте зізнання про зміни у своєму житті. Допис співачки пробирає до мурашок.

40-річна українська співачка, актриса, дизайнер і волонтерка Надія Мейхер зізналася, що російське вторгнення в Україну кардинально змінило її життя.

Про це дружина російського бізнесмена Михайла Уржумцева написала 3 серпня у Instagram.

За словами 40-річної артистки, раніше вона сама прагнула змін. Але вкотре необхідність щось змінити у своєму житті вона за півтора року випробувала до повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

“Скільки себе пам‘ятаю, весь час намагалася щось змінювати у житті… Іноді навіть ця внутрішня тенденція мене дратувала у собі.

Якось, років 8 назад зрозуміла, що це моя природа – «я приречена», мало того, прийняла себе саме такою.

Але останнім часом, десь за 1,5 роки до війни відчула, що мені потрібні якісь серьйозні зміни, як внутрішні, так і зовні. Це було нестерпне відчуття. Куди бігти? До кого? Що роботи?

Стільки усього було, і в особистому, і в професійному, напевно на декілька життів вистачить. А все одно щось не те! Я відчувала, що тепер мені хочеться кардинальних змін…

І ОСЬ!!!!

Скільки всього змінилося, кардинально, і продовжує змінюватися… Скільки розпачу, «ні, цього не може бути», « господи, невже це не сон?!».., щастя, болю, радощів, нових можливостей, справжнього відчуття, що живеш, і що жива. Бо якщо жива, то вже добре – саме так відповідаю на запитання «як справи?».

Так, будь-який дискомфорт для багатьох стає трампліном, до зачекавшихся нових можливостей. Але ж, Господи, не такою ціною!!! І водночас, чую внутрішній голос: «Не шукай відповіді там, де її нема». Якщо Жива – то нарешті почни відчувати життя по-справжньому, адже саме зараз Є така можливість.

Можливість і шанс усвідомити СЕБЕ,” – написала свої думки, співзвучні зараз багатьом, надія Мейхер.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Nadia Meiher (@nadyameiher)

Співачка наголосила, що зараз у неї з’явилася можливість та шанс усвідомити себе та відчувати життя по-справжньому.

Про які конкретно зміни у її житті йдеться, артистка уточнювати не стала.

Нагадаємо, що у 2000 році Мейхер розпочала творчий шлях як солістка групи “ВІА Гра”, в якій пропрацювала з перервами до 2011 року.

Потім Мейхер оголосила про початок сольної кар’єри. Співачка також знімається в кіно та розвиває власний бренд одягу Meiher by Meiher.

У 2014 році Мейхер одружилася з гендиректором російської компанії Melon Fashion Group Михайлом Уржумцевим. У пари дві доньки: Анна (2012) та Марія (2015).

Мейхер має сина Ігоря (2002), якого вона народила у відносинах з українським бізнесменом Олександром Ліщенком.

Після нападу РФ Мейхер виступила на підтримку України. Вона писала в Instagram, що займається волонтерською діяльністю.

Відносини з Уржумцевим, який живе та працює в РФ, Мейхер не коментує.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.