fbpx
життєві історії
Мене не влаштовує, як теща поводитися з нашими дітьми. Я працював на заводі, коли одружився з Настею. Зараз у нас двоє дітей і будинок в кредиті. Теща запропонувала переїхати до неї жити, щоб гроші на знімну квартиру не викидати і ремонт закінчити швидше. Ми погодилися, діти любили Катерину Іванівну. Але переїхати до неї було помилкою. Виявилося, що Катерина Іванівна дозволяє їм довго дивитися мультики, брати те, що я забороняю, при цьому говорила: «Ви грайтеся, а татові нічого не скажемо». Я вирішив поговорити з тещею і висловити своє невдоволення її поведінкою

Мене не влаштовує, як теща поводитися з нашими дітьми. Я працював на заводі за професією, коли одружився з Настею. Зараз у нас двоє дітей і будинок в кредиті. Теща запропонувала переїхати до неї жити, щоб гроші на знімну квартиру не викидати і ремонт закінчити швидше. Ми погодилися, діти любили Катерину Іванівну. Але переїхати до неї було помилкою.

Закінчивши навчання на бакалавра, я пішов працювати за фахом на машинобудівний завод. Заробляв добре, мріяв про сім’ю.

І ось через півтора року познайомився з Настею. Вперше побачив її в трамваї, дівчина була симпатична, і я вирішив сісти біля неї. Заговорив з нею, поцікавився, як звуть, запитав, чи не хоче вона познайомитися ближче. Дівчина відповіла, що не проти.

Ми розговорилися, обмінялися номерами телефону. Через пару тижнів спілкування я запросив її в кіно. Настя відразу погодилася. Після фільму ми ще годину гуляли по нічному місту і на прощання вона мене поцілувала. Так ми почали зустрічатися. Мені все подобалося в Насті, це був мій ідеал. Через півроку запропонував дівчині переїхати до мене. На той час я знімав однокімнатну квартиру.

Прожили разом близько року, і Настя повідомила, що ми станемо батьками. Дізнавшись про це, я відразу зробив дівчині пропозицію, і ми справили скромне весілля. Через сім місяців Настя народила мені донечку, я був щасливий.

Поки дружина була в лікарні, я сам купива коляску, ліжечко і дитячий одяг. Дочку назвали Аліною, вона росла цікавою і кмітливою дівчинкою. Коли їй виповнилося два роки, ми замінили однокімнатну квартиру на двокімнатну.

І ось в три з половиною роки дочка попросила сестричку. Ми довго обмірковували з дружиною прохання дитини про другу дитину і зійшлися на думці, що удвох дітям буде цікавіше, і ми зможемо забезпечити їх.

Так через півтора року з’явився на світ Максим. Аліна хоч і хотіла сестричку, але братику теж зраділа. Через рік мене підвищили в посаді, і ми взяли будинок в кредит. Перш ніж туди переїхати, потрібно було зробити ремонт і купити меблі. Ми почали робити ремонт, але через те, що ще платили за знімну квартиру, грошей на облаштування житла виділити могли мало, і ремонт йшов повільно.

За півтора роки ми тільки зробили косметичний ремонт, а ще меблі купити потрібно було. Теща запропонувала переїхати до неї жити, щоб гроші на знімну квартиру не викидати і ремонт закінчити швидше. Ми погодилися, діти любили Катерину Іванівну. Але переїхати до неї було помилкою.

Я користувався авторитетом у дітей, Аліна з Максимом завжди мене слухалися. Через пару тижнів я почав помічати, що діти іноді мене не слухають. Виявилося, що Катерина Іванівна дозволяє їм довго дивитися мультики, брати те, що я забороняю, при цьому говорила: «Ви грайтеся, а татові нічого не скажемо». Навіть коли я говорив дітям, що перед солодким потрібно нормально поїсти, теща відповідала: «ВАони ж маленькі, хочеться цукерки – хай їдять».

Коли я намагався укласти дітей о дев’ятій вечора, Катерина Іванівна дозволяла їм ще пів годинки програти. І так постійно.

Я вирішив поговорити з тещею і висловити своє невдоволення її поведінкою. Але у відповідь вона заявила, що вона у себе вдома буде своїх онуків виховувати, так, як вважатиме за потрібне. Про що тоді мені ще говорити з цією жінкою? Якщо вона не розуміє, що принижує мене в очах моїх же сина і дочки. Я став помічати, що мої діти вже не бачать в мені авторитет, як раніше. Вони вважають за краще любити добру бабусю, а не тата, який часто щось забороняє.

Я намагався поговорити з дружиною, але вона не бачить жодної проблеми. Моя дружина вважає, що бабуся повинна балувати онуків. Але не до такої ж міри!

Я вважаю, що нам знову варто переїзати на знімну квартиру або в будинок, у такий, який він є. Але Настя не погоджується, їй комфортно у мами.

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook