fbpx
життєві історії
Мене не зупиняло нічого, навіть обручка, на його безіменному пальці. Я прекрасно знала, на що йду. Не раз я вислуховувала про себе різного виду “історії”, коли їх дружини мені телефонували, і просили зникнути з їх життя. У відповідь я просто сміялася

Я сиділа за столиком дорогого ресторану, і дивилася на чоловіка, який сидів навпроти. Мене не зупиняло нічого, навіть обручка, на його безіменному пальці. Я прекрасно знала, на що йду. Не раз я вислуховувала про себе різного виду “історії”, коли їх дружини мені телефонували, і просили зникнути з їх життя. У відповідь я просто сміялася.

Так вийшло, що моє ідеальне кохання в одну мить перетворилося на повну протилежність. Я дізналася, що у мого чоловіка є інша жінка, а їхньому малюкові вже майже два роки. Головне питання в тому, що Єгор відмовляється йти з нашої родини.

Моє знайомство з чоловіком сталося на роботі. Між нами одразу ж пробігла іскра. У нас були романтичні побачення! Потім ми відгуляли весілля, у нас була міцна та дружна сім’я, ми виховуємо двох синів. Заради Єгора мені довелося повністю змінити своє життя, я відмовилася від підйому кар’єрними сходами, а також від уваги більш забезпечених кавалерів. Я була тоді на все готова заради його кохання. Найважче для мене – це те, що я вважаю, що в такий спосіб наздогнав мене бумеранг за все, що я накоїла в молоді роки.

Дякую Богу за ідеальну зовнішність, а ось характер у мене був зовсім не ангельський. Я завжди була оточена чоловічою увагою, а тому я ніколи трепетно ​​не ставилася до почуттів чоловіків, я їх використала і йшла далі. Я в буквальному значенні цього слова “топтала” чоловіків, які мене любили. Я крокувала по життю наче ковзанка для укладання асфальту: я говорила неправду, грала почуттями! Я ніколи не думала про той стан, який комусь завдаю своєю поведінкою. Я навіть якось забрала хлопця у своєї найкращої подруги.

Я без жодної сором’язливості крутила романи з чоловіками, в яких на пальці красувалася обручка і глузувала з їхніх дружин. Іноді обдурені дружини навіть мені телефонували і плакали в слухавку, але я тільки сміялася з них. Мені подобалося тішити своє самолюбство чоловічою увагою. Я була дуже злою людиною. І ось настав мій час!

Зараз я опинилася на місці тих жінок, чиє життя колись зруйнувала. Я знаю, що я все це заслужила. Найгіршим для мене стала навіть не зрада Єгора, а усвідомлення того, якою поганою я тоді була. Ця думка буквально не дає мені спокійно спати. Але ж виправити я вже не можу нічого!

Міні дуже неприємно все це згадувати. Щиро каюся, але це не допомагає.

Може хтось був у схожій ситуації? Що робити? як все забути, і почати життя заново?

Фото ілюстративне