fbpx
життєві історії
Мене немов струмом пронизувало, коли я його побачила. Щоб не видати свого хвилювання, я на сімейних зустрічах все частіше мовчала. Намагалася також тримати язик за зубами, щоб випадково чогось не сказати і тим самим не видати себе

Матеріал відредагований журналістами сайту ibilingua.com

Я завжди вважала, що справжнього кохання не існує. Але те, що трапилось зі мною – перевернуло моє життя.

Вперше я зрозуміла, що закохалася в 37 років. І ви знаєте, краще б цього ніколи не сталося. Ви мабуть спитаєте: “чому?”, адже це так дивно. А все через те, що об’єктом любові був чоловік моєї молодшої сестри.

Сестрі 24 роки, а йому 29 років. Мене немов струмом пронизувало, коли я його побачила. Щоб не видати свого хвилювання, я на сімейних зустрічах все частіше мовчала. Намагалася також тримати язик за зубами, щоб випадково чогось не сказати і тим самим не видати себе.

Читайте також:ЦЕЙ ДЕНЬ ПОЧАВСЯ З ТОГО, ЩО МАМА НАРЕЧЕНОГО ПРИЙШЛА І НАМАГАЛАСЯ ПОДАРУВАТИ МЕНІ ПЕРЛИ. А ВОНИ ЗА ПРИКМЕТОЮ ДО СЛІЗ. Я СКАЗАЛА, ЩО У МЕНЕ ДОРОГА СУКНЯ І ПИТАННЯ АКСЕСУАРІВ Я ОБМІРКОВУВАЛА ЗАЗДАЛЕГІДЬ. ПОТІМ РАНОК НАРЕЧЕНОЇ, ФОТОСЕСІЯ, ЗНОВУ Ж МАМА НАРЕЧЕНОГО СТАЛА ОБУРЮВАТИСЯ, ЩО Я НА ЛІЖКУ. У ПІДСУМКУ, ВОНА НА ВИЇЗНУ ФОТОСЕСІЮ НЕ ПІШЛА. ТА ЦЕ БУВ ЛИШЕ ПОЧАТОК НАШОГО “НЕЗАБУТНЬОГО ДНЯ”

Думала, що цей стан пройде з часом, але ж ні, почуття тільки збільшувались. Останнім часом зовсім погано. Дійшла до того, що стежу за ним через соціальні мережі. Ну, ось для чого мені це? Якби це був не чоловік моєї сестри, то я б зробила все, щоб забрати цього чоловіка, але з сестрою так не поступлю.

Хто-небудь знає, як позбутися від любовної лихоманки? Мені вже фізично погано від цього стану, я не можу зосередитися ні на чому, не можу нормально думати, не можу нормально жити. Вже вся виснажена і без сил.

Підкажіть, що робити?

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

Бажаєте бути в курсі всіх новин? Підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням ibilingua.com