fbpx
життєві історії
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”

Матеріал відредагований журналістами сайту ibilingua.com

Я завжди мріяла про своє весілля, уявляла цей день в найменших дрібницях. Цілих 8 місяців було на підготовку цього незабутнього дня. Сукня від кутюр, найкраще місце для виїзної церимонії, декор просто фантастичний. Загалом, влаштували казку, все розрахували. А ще ми з чоловіком не вживаємо алкoголь, і вирішили свято зробити без нього.

Та цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь.

Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, мати нареченого на виїзну фотосесію не пішла, пославшись на те, що забула документ, там вхід за паспортами, а за фактом вважаючи, що без алкoголю там робити нічого.

Подруга нареченої (дівчинка підліток) навмисне залишила дома бенгальські вогні. Деякі гості не прийшли і не попередили про це заздалегідь. Весілля було безалкoгольне, але 5 осіб все-таки напилися, серед них і моя сестра, яка знала, що це табу.

Читайте також:Я Й САМА НЕ РОЗУМІЮ, МОЖЛИВО ТОМУ, ЩО НЕ СХОЖА НА ЇЇ РОДИНУ, ТА БАБУСЯ НІКОЛИ МЕНЕ НЕ ЛЮБИЛА. Я ЗАВЖДИ БУЛА НАЙГІРШОЮ ВНУЧКОЮ. ХОЧА, ХАРАКТЕР У МЕНЕ ДУЖЕ СПОКІЙНИЙ, Я ВВІЧЛИВА, ДОБРА І РОБОТЯЩА, ЗАВЖДИ СЛУХАЛА СТАРШИХ. ТА ЯК БИ Я НЕ СТАРАЛАСЯ ДОГОДИТИ БАБУСІ – ВСЕ БУЛО НЕ ТАК

Всіх цих людей мені довелося викреслити з життя. На весіллі ніхто нічого не подарував, за винятком мого брата. Інші дарували в кращому випадку смішні суми по 1000- 2000 гривень, враховуючи, що весілля обійшлося дуже дорого.

Всі залишилися з ночівлею в котеджі, який більш нагадував палац, а потім був ще й другий день з алкoголем. Один випивший гість, коли ми з чоловіком пішли танцювати свій перший танець, вийшов і прошепотів чоловікові, щоб він не ганьбився. Це викликало таку біль і образу в моєму серці! Адже стыльки сил пышло на планування цього дня.

Ось так і закінчився цей насправді “незабутній” день в нашому житті. Тепер думаю, краще б ми ці гроші потратили на відпочинок, і десь на островах узаконили б наші стосунки. А так вийшло те, що вийшло.

Один вихід – забути цей день!

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

Бажаєте бути в курсі всіх новин? Підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням ibilingua.com

You cannot copy content of this page

facebook