fbpx
життєві історії
– Мене ніхто не попереджав про домробітницю. Навіть якщо так, домробітниці нам більше непотрібні, ми приїхали і будемо тепер допомагати, самі впораємося. – І попросила її піти. Перед Катериною Іванівною я сильно вибачалася. Пообіцяла оплатити цей невдалий день як зазвичай. Домовилися, що прийде наступного разу як зазвичай, що її ніхто не звільнив

Хочу все всюди встигати. Бути ідеальною мамою моїм дочкам, щоб досить отримували моєї уваги і турботи. Бути ідеальною дружиною моєму чоловікові, завжди красивою і зі стрункою фігурою.

Бути йому і кращим другом і коханкою. Хочу бути ідеальною господинею дома, щоб завжди був порядок вдома і смачно приготовлено.

Хочу реалізуватися у своїй професії, в своїй роботі. Хочу, щоб для себе час залишався, для своїх захоплень та інтересів.

Хочу, прагну, прагну, але не виходить. Доводиться в чомусь шукати альтернативи.

Катерина Іванівна стала моєю домробітницею більше року тому. У мене був протокол ЕКO. Не перший, другий. Коли був перший, я не йшла на лікарняний, працювала, всюди бігала, їхала в інше місто у відрядження. Проліт.

Хоча з Максимом читали, що не потрібно міняти свій спосіб життя, потрібно більше рухатися для. Перед другою спробою чоловік наполіг на постільному режимі.

Після процедури я весь час лежала, чоловік не давав вставати, приносив їжу в ліжко, сам готував, сам займався старшою дочкою.

Було неймовірно складно і морально і фізично. Найняли домробітницю, щоб хоч якась допомога була. Я її так і до сих пір називаю “моя помічниця”.

Приходила два рази в тиждень, прибирала, готувала їжу і одяг. Було спочатку не по собі, я до такого не звикла, довелося себе переламати.

Потім вагітність, більше половини терміну пролежала в стаціонарах. Її допомога була незамінною в цей період.

Зараз здавалося б можу справлятися і сама, але я до неї дуже звикла і її робота у нас дає мені можливість не сидіти в декретній, а далі працювати (хоч і вдома) і заробляти гроші для сім’ї.

З усіма цими переїздами, гостями я про неї забула, просто вилетіло з голови, що вона сьогодні повинна була прийти.

Ранок був відмінним. Я приготувала для всіх сніданок. Вівсяну кашу, бутерброди з маслом і сиром і какао. Свекруха навіть похвалила, що було смачно і корисно. Всі пішли на роботу, старша в школу. Залишилися вдома з малям одні.

Тиша і спокій. Поки маленька спала, попрацювала і приготувала суп на обід. В мультиварці. Вдень дочка прийшла зі школи, свекри-з роботи. Я їм сказала, що нехай накладають самі.

Якщо хочуть щось інше, можуть приготувати самі, продукти в холодильнику є.

Пішла гуляти з молодшою ​​і заодно проводити старшу в секцію.

Задзвонив телефон. Катерина Іванівна. Мене як окропом ошпарило. Я про неї зовсім забула.

Відповіла. Домробітниця плаче.

У Катерини Іванівни є ключі. Як завжди, прийшла, відкрила, зайшла. Свекруха на неї, звичайно. Хто така? Навіщо? Звідки ключі? Катерина Іванівна пояснила. Свекруха:

Мене ніхто не попереджав про домробітницю. Навіть якщо так, домробітниці нам більше непотрібні, ми приїхали і будемо тепер допомагати, самі впораємося.

І попросила її піти. Перед Катериною Іванівною я сильно вибачалася. Пообіцяла оплатити цей невдалий день як зазвичай. Домовилися, що прийде наступного разу як зазвичай, що її ніхто не звільнив.

Прийшла додому. Вислухала лекцію про сімейний бюджет, про те як багато і важко працює чоловік, щоб платити наші кредити, а я знову тринькаю сімейні гроші на непотрібні речі.

Що соромно наймати служниць, ми не олігархи, всі дружини виконують домашні обов’язки і я не виняток. І що вони не даремно приїхали, допомагатимуть, якщо мені так складно.

Хотіла спитати де вони були і де була їхня допомога в складні для нас періоди? Але не стала. Це були наші проблеми, впоралися.

Спокійно вибачилася, що не попередила про її прихід. І так само спокійно пояснила, що вона нам необхідна, щоб я працювала. А заробляю я набагато більше, ніж їй платимо. Що Катерина Іванівна прийде в п’ятницю і більше її виганяти не потрібно.

Відчуваю себе не дуже добре. Сильно соромно, що забула. Дуже незручно вийшло, можна було всього цього уникнути.

Але свекруха теж була не права. Могла б мені зателефонувати і запитати чи дійсно домробітниця прийшла, а не виганяти її, тим більше звільняти.

Чи я помиляюсь?

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – zwierciadlo

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook