fbpx
життєві історії
Мене посадили за кухонний стіл, похапцем налили трав’яного чаю, а на блюдечку переді мною красувався невеличкий кусочок тортика, який я сама й купила. Стало так неприємно. Ми до того, як тато вдруге одружився, були з ним не розлий вода. Більше таких сюрпризів я не робитиму

Мене посадили за кухонний стіл, похапцем налили трав’яного чаю, а на блюдечку переді мною красувався невеличкий кусочок тортика, який я сама й купила. Стало так неприємно. Ми до того, як тато вдруге одружився, були з ним не розлий вода. Більше таких сюрпризів я не робитиму.

Олеся давно змирилася з тим, що її батьки розлучилися. Але зараз у спілкування з батьком втрутилася стороння жінка. Мачуха заважала нормальному спілкуванню між рідними людьми.

Олеся давно переросла підлітковий вік. Проте, її особисте життя складалося так, що у тридцять років дівчина була все ще незаміжня і без свого житла. До того ж, після закінчення університету Олеся змушена була повернутися до рідного села, щоб допомагати матері, яка погано себе почувала. і без допомоги не могла впоратись. У результаті дівчина весь час проводила на городі та у турботах про матір. Тож нічого дивного в її не заміжньому становищі не було.

Мама виростила Олесю самостійно. Батько пішов від них, коли доньці було лише п’ять років. Але спілкування та зв’язок між ними вдалося зберегти. Періодично вони телефонували один одному. Поки Олеся навчалася у місті, батько часто запрошував її погостювати. Зрідка він приїздив в село, щоб допомогти їм у господарстві. Його треба було лише попросити.

Проте, кілька років тому батько Олесі познайомився з жінкою та одружився. Дочка не проявила жодного негативу до його нової дружини. Можна навіть сказати, що дівчина раділа за свого батька, бо бажала йому щастя. Але поступово з’ясувалося, що мачуха не була налаштована так само позитивно і не хотіла бачити біля себе падчерку.

Нова дружина батька поводилася вкрай зарозуміло і була дуже гордою. Вона вважала, що Олеся та її мати їй не рівня. Зрозуміло було, що вона вплине на поведінку свого нового чоловіка. Після одруження батько вже не був настільки відкритою і доброзичливою людиною. Він дзвонив не частіше одного разу на місяць, хоча колись дзвонив тричі на тиждень. Перестав запрошувати до себе у гості. Перестав приїжджати до села, хоч його просили допомогти по господарству.

Олесі довелося зустрічатися з батьком у кафе. Але навіть туди мачуха не відпустила його одного. Коли було погано її мамі, Олеся повідомила батька, але він відмахнувся, мовляв, усе налагодиться. Пізніше він навіть не спитав, як почувається його колишня дружина. Олесі було дуже прикро.

Наближався день народження батька. Олеся зрозуміла, що її з мамою не запросять. Дівчина наважилася приїхати до іменинника без попередження. Вона приготувала гостинців із городу, придбала подарунок і навіть захопила тортик до чаю.

– Вітаю!, – сказала Олеся батькові по телефону і при цьому помахала йому навпроти вікна його квартири. – Хотіла влаштувати тобі сюрприз! Будемо у вас пити чай. Я тортик привезла.

– Заходь. – Сказав чоловік своїй дочці. – Навіщо ти стільки всього привезла?

Олесю пустили у квартиру, дозволили вручити подарунок та розкласти гостинці. Потім за кухонним столом їй налили чай і поставили кусочок тортика.

– Ми не планували жодних посиденьок. – пояснив батько.

– А ввечері ми йдемо у гості. Добре було б попереджати заздалегідь. – Невдоволено заявила мачуха. – Нам тебе і розважати сьогодні ніколи.

– Все одно добре, що ти приїхала! Дякую! Приємно, що ти не забула і приїхала з гостинцями до нас.

За пів години Олеся  вже поверталася додому. Вона дуже засмутилася, що батько так повівся. Адже він дозволив сторонній жінці впливати на спілкування з рідною дочкою. Але найбільше Олеся ображалася на свого батька, адже він потрапив під її вплив. Чи правильно так жити?

Як можна виправити цю ситуацію? Чи має мачуха псувати життя падчериці?

Фото ілюстративне