fbpx
життєві історії
Мене ще здивував той факт, що через тиждень після виписки, Юра сам записав мене у дорогущий салон краси. Я повинна там просидіти на процедурах, більше двох годин. Але й відмовлятися не стала. Додому я летіла на “крилах ночі”, адже мене чекає принцеска. Та чомусь своїми ключами відкрити двері я не змогла. На дзвінок мені ніхто не відчиняв. Через галас на сходовій клітці, до мене вийшла сусідка, що живе навпроти

Мене ще здивував той факт, що через тиждень після виписки, Юра сам записав мене у дорогущий салон краси. Я повинна там просидіти на процедурах, більше двох годин. Але й відмовлятися не стала. Додому я летіла на “крилах ночі”, адже мене чекає принцеска. Та чомусь своїми ключами відкрити двері я не змогла. На дзвінок мені ніхто не відчиняв. Через галас на сходовій клітці, до мене вийшла сусідка, що живе навпроти.

Я родом із невеликого містечка. У нас важко знайти добре місце роботи, а тому після того, як я закінчила університет, я вирушила на пошуки кращого життя.

Я перебралася до столиці, стала там працювати у приватній школі та орендувала недалеко кімнату. Якось, коли я бігла вранці на роботу, мене облив водою з калюжі автомобіль, що проїжджав повз. Водій авто одразу зупинився та почав вибачатися, а потім чоловік запропонував мені свою допомогу.

У той день я познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком. Хлопця звали Юрієм. Він був власником великої рекламної агенції. Ми почали зустрічатися з ним. Згодом він мені орендував гарну квартиру, а вже через пару місяців я дізналася, що у Юри є дружина. Однак на той момент я вже закохалася в нього вуха і була готова на все заради нього.

Згодом коханий пішов від своєї дружини і одружився зі мною. Юра купив мені велику квартиру, і ми з ним почали готуватися до появи на світ нашої принцеси. Я знала, що Юра дуже багато працює, як я тоді помилялася!

Після появи на світ доньки коханий відпустив мене до салону краси. Він тоді залишився вдома із нашою красунею. Коли я повернулася додому, то навіть не змогла потрапити до квартири, тому що він встановив інший замок. Я почала дзвонити чоловіку, але слухавку він не брав.

Я не знала, що робити і викликала бригаду, потім до мене підійшла сусідка і передала листа від чоловіка. З листа я дізналася, що його дружина не може подарувати йому дітей, але й усиновлювати дитину вона не хотіла. А тому вони й вигадали всю цю історію.

Після того, як я вранці наступного дня прийшла до чоловіка в офіс, мене не пустив до нього охоронець.

Потім був суд, і мене навіть хотіли зробити не дуже здоровою. Тоді я дізналася, що якщо ти маєш гроші, то ти можеш оформити такий собі “шлюб”, отримати будь-яку довідку…

Ось так і була зруйнована моя доля, через забаганку багатого чоловіка.

Фото ілюстративне