fbpx
Шоу-бізнес
“Мене так зустрічали! Ком в горлі!”: Бабкіна не посоромилася зробити фото у Маріуполі біля зруйнованого росіянами Драмтеатру. Цю ситуацію прокоментував відомий український ведучий (фото)

“Мене так зустрічали! Ком в горлі!”: Бабкіна не посоромилася зробити фото у Маріуполі біля зруйнованого росіянами Драмтеатру. Цю ситуацію прокоментував відомий український ведучий.

Поки в Маріуполі місцеві жителі влаштували голодний бунт через важку гуманітарну ситуацію, прихильниця “головного” Надія Бабкіна навідалася до окупованого Росією міста. Вона вирішила заспівати для людей та навіть посміла виконувати українські народні пісні.

Під час візиту до Маріуполя пропагандистка зробила фото на тлі вщент зруйнованого російськими солдатами Драматичного театру. На цинічній світлині Бабкіна позувала разом зі своїм колективом.

Цю ситуацію прокоментував уродженець окупованого міста Андрій Бєдняков. У своєму блозі в Instagram телеведучий опублікував те саме фото та написав, що думає про це: “Надія Бабкіна зі своїм пісенним військом та ботоксом приїхала і сфотографувалася на тлі Маріупольського драмтеатру. На тлі театру, бомбу на який скинув російський літак. На тлі театру, де відійшло у вічність біля 300 людей, що ховалися від російських снарядів”, – висловився Бєдняков. Він також відмітив геолокацію: “Маріуполь – це Україна”.

Сама ж фанатка “головного” заявила, що українці в окупованому Маріуполі “приймали її із захопленням”, а в неї “стояв у горлі ком”.

Відомо, що разом зі своїм ансамблем Бабкіна має намір відвідати більшість окупованих міст на Донбасі. Вона вже встигла побувати у Луганську, де їй знову вистачило нахабства виконувати українські пісні.

Фото – скріншот

You cannot copy content of this page