fbpx
життєві історії
Мене таке відношення дружини до себе, вивело з себе. – Якщо не будеш мінятися, можеш забути про сина. А якщо зрозумієш і виправиш помилку, то залишайся в будинку, але для сина ти будеш в якості няньки. Зрозуміла?, – сказав я того дня Марті. Ми з нею не розписані. Я довго тягнув з цією справою, і добре робив. Не заслуговує Марта на краще відношення

Мене таке відношення дружини до себе, вивело з себе. – Якщо не будеш мінятися, можеш забути про сина. А якщо зрозумієш і виправиш помилку, то залишайся в будинку, але для сина ти будеш в якості няньки. Зрозуміла?, – сказав я того дня Марті. Ми з нею не розписані. Я довго тягнув з цією справою, і добре робив. Не заслуговує Марта на краще відношення.

Марті було 24 роки. Вона була сповнена енергією та любові до життя. Відівчилася на курсах фотографа. Захоплювалася професійною фотозйомкою. Марта відвідувала різні заходи, де із задоволенням заводила нові знайомства.

Таке у неї життя було до зустрічі з Євгеном. Йому було 44 роки.

Чоловік був видний і багатий. Йому одразу сподобалася Марта. Він почав доглядати за нею. Дарував величезні букети квітів, водив ресторанами. Одним словом, доглядав досить гарно. Марта закохалася по самі вуха. Про різницю у віці вона чути не хотіла. Євген для неї був ідеальним чоловіком. На його тлі меркли всі однолітки.

Через місяць Євген запропонував Марті жити разом. Вона з радістю погодилася. Він почав наполягати, щоб Марта припинила свої походи на галасливі вечірки та пишні заходи. Зрозуміло, ревнощі ніхто не скасовував. А Марта дівчина видна та симпатична.

Євген заробляв дуже добре і міг дозволити собі утримувати сім’ю, де дружина не працює.

Він брав Марту на ділові вечері. Вони намагалися проводити більше часу разом. І так згодом у Марти абсолютно не залишилося подруг. Із її життя вижив їх Євген.

За пів року пара дізналася радісну подію, що в них скоро буде дитина. Із пропозицією Євген не поспішав. Говорив, що все зважиться після того, як малюк з’явиться на світ.

Марта постійно проводила час вдома. Стала нервовою та дратівливою.

Євген не приділяв їй належної уваги. Вже не брав на ділові вечері. Та й узагалі намагався уникати її.

Марта залишилася зовсім одна. Подруг прибрав коханий.

Вона проміняла своє вільне та цікаве життя на золоту клітку, яку тепер терпіти не могла.

Марта почала ревнувати Євгена. Адже його завжди не було вдома.

Залишалося сподіватися, що ситуація зміниться, коли з’явиться малюк.

Настав час “Х”. Марта привела на світ гарного та здорового хлопчика. У сім’ї нічого не змінилося. Почала погіршуватися ситуація. Марта весь час плакала, нервувала, влаштовувала лома “бурю”. Євген просто розвертався та йшов. Його цілодобово не було вдома.

Весілля відклалося на невизначений період. Євген не хотів собі за дружину “жирну і примхливу тітку”. Адже Марта погладшала після появи малюка, а його це категорично не влаштовувало.

Марта не хотіла стежити за собою. У неї почалася нервові збої, які вона заїдала солодким.

Через пів року, Євгену це неабияк набридло і він сказав Марті, що їхні стосунки добігли кінця. Якщо вона хоче бачити дитину, повинна добре поводитися. Тоді він буде такий добрий і дозволить їй перебувати в його будинку як нянька для сина.

Ось така історія! Маю надію, що все в цій сім’ї наладиться. Але все в Божих руках!

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!