fbpx
життєві історії
Мене турбувала остання розмова з мамою, тому я на наступний день вирішила, без попередження, наглянути в квартиру, яка частково належить і мені. Ще з коридору я побачила неладне, а коли зайшла в свою кімнату, все зрозуміла. Повсюду були розкидані дитячі речі: пляшечки, підгузники, одяг. В домі нікого не було, тому я тут же взялась телефонувати мамі

Мене турбувала остання розмова з мамою, тому я на наступний день вирішила, без попередження, наглянути в квартиру, яка частково належить і мені. Ще з коридору я побачила неладне, а коли зайшла в свою кімнату, все зрозуміла. Повсюду були розкидані дитячі речі: пляшечки, підгузники, одяг. В домі нікого не було, тому я тут же взялась телефонувати мамі.

Другий раз мама вийшла заміж, коли мені було вже шістнадцять. Її чоловік Олег теж раніше мав сім’ю, але щось там у них не склалося. Від першого шлюбу у нього була дочка Юля на чотири роки від мене молодша.

З Олегом у нас склалися досить рівні і спокійні відносини. Він мене особливо не турбував, в виховання не ліз, іноді гроші кишенькові підкидав. Через три роки я вийшла заміж і взагалі покинула рідну домівку.

Мама з моїм чоловіком відразу ж не порозумілася. Він їй категорично не сподобався, хоча і був найпростішим гідним хлопцем. Олег в наші відносини взагалі не ліз. Йому було все рівно, з ким я буду коротати вечори до самої старості.

Але жити з нами під одним дахом ні вітчим, ні мати не захотіли. Вони відправили нас на орендовану квартиру, пообіцявши допомагати. До речі, у Олега теж була квартира, але він залишив її своїй колишній дружині і дочці.

Незабаром у нас з чоловіком з’явився син. Мама часто допомагала з дитиною. Орест підріс, і я вийшла на роботу, відправивши його в сад. Тоді ми і вирішили взяти кредит з чоловіком. Уже стало легше, та й платили ми не за орендовану квартиру, а свою.

В один прекрасний день я набрала маму і попросила забрати Ореста з садка. Я не встигала зі звітом. На що вона м’яко відповіла, що не зможе, так як сидить з онукою Олега. Мене цей нюанс насторожив, і я через кілька днів зробила перевірку в квартирі батьків.

Там мене чекав “невеликий” сюрприз: в моїй кімнаті стояло дитяче ліжечко, всюди валялися речі на маленьку дитину, а моє ліжко було розстелене. Я зателефонувала до мами і зажадала пояснень.

Виявилося, Юля (дочка вітчима) дійсно живе в моїй кімнаті, так як у неї склалася дуже складна життєва ситуація, а я повинна попереджати про свої візити. Такий стан речей мене дуже сильно розлютив. Значить я, маючи свою житлоплощу, повинна поневірятися по орендованих квартирах, поки моя мати, вітчим і його дочка влаштовують своє особисте життя на моїй території?!

Я дочекалася маму і ми серйозно поговорили. В ході розмови з прогулянки повернулася і Юля, яка вела себе, як покірна вівця і дуже засмутилася, що через її витівку в нашій родині відбуваються подібні розбіжності.

Тоді я згадала, що у Юлі є квартира її матері. Може їй пора перебратися туди! Моя мати від мене такого не очікувала і виставила з мого ж будинку…

По дорозі додому я набрала вітчима. Той досить різко зі мною переговорив і сказав, що подібні дорослі справи мене взагалі не стосуються. Тоді я сказала, що переїду жити з чоловіком і дитиною до себе додому, якщо без мого відома відбуваються подібні “переселення дружніх народів”. На це Олег твердо сказав, що це і його будинок, і він буде водити туди всіх, кого вважатиме за потрібне.

Чоловік мій взагалі не розуміє, чого я так злюся. Він попросив мене відпустити ситуацію і не втручатися. Адже не від хорошого життя ця Юля переїхала жити до мачухи від рідної матері.

Через кілька днів мені подзвонила мама і попросила про зустріч з онуком. Я різко відповіла, що хай вона краще витрачає свій час на онуків Олежика. Тоді мати сказала, що я повинна перед нею вибачитися. Ми знову посвaрилися і тоді мама заявила, що перепише свою частину квартири на Олега.

Вчора мені зателефонувала Юля. Після цього дзвінка я серйозно почала замислюватися про можливий розмін свого житла. Мені здається, що такою наївною Юля просто прикидається. Чи не назрів у неї план щодо моєї квартири?

Почала говорити, що їй дуже шкода, що так склалося. Вона навіть готова з’їхати, аби ми не свaрилися, і вона не створювала ні для кого незручностей.

Я просто впевнена, що вона не така проста, якою хоче здаватися. Вони точно задумали щось з цим Олегом і навмисне хочуть обкрутити мою маму, і заволодіти нашою квартирою. Неспроста ж мама сказала мені про те, що перепише свою частину на нього.

Я розгублена і не можу вирішити, як краще вчинити, щоб убезпечити і себе, і матір… Може, краще продати квартиру і поділити гроші порівну. Тоді мама зможе взяти собі пристойну однокімнатну квартиру і там нехай веде родичів Олега. Та й я зможу виплатити кредит за дві секунди…

Що скажете?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook