fbpx

Мені 28 років, я з Одеси. Недавно познайомилася з італійцем у соцмережі, почали активно спілкуватися й переписуватися, адже я посилено вчу італійську мову. Армандо 33 роки, має бізнес. Але приїхати до нього зараз я не маю можливості, а він не пропонує фінансової допомоги. Я вже майже вирішилася, гроші знайду. Чи зустріне?

Мені 28 років, я з Одеси. Недавно випадково познайомилася з італійцем у соцмережі, почали активно спілкуватися й переписуватися, адже я посилено вчу італійську мову.

Армандо 33 роки, має власний ресторан і маленький готель. Ми спілкуємося майже щодня у Facebook. Ми знаємо, що подобаємося один одному, оскільки говорили про це неодноразово.

Немає жодних заїжджених фраз, все на рівні дружби, але мене це не влаштовує, я хочу більшого, хочу реальних стосунків і поїхати до нього. Але приїхати до нього зараз я не маю можливості, а він не пропонує фінансової допомоги. Ось чому так?

Я все розумію, але ж не можна все життя чекати чогось, що ніколи не станеться. Підкажіть, будь ласка, що мені робити? Чи може щось вийти з цього? Можливо, поїхати без попередження? Я вже майже вирішилася, гроші знайду. Чи зустріне?

Може, хтось мав таку ситуацію, стосунки з італійцями чи іноземцями взагалі? Спасибі заздалегідь за поради, які мені дуже потрібні.

Передрук без посилання на ibilingua.com.

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.com.

You cannot copy content of this page