fbpx
життєві історії
Мені 29 років, приваблива, вільна жінка. живу сама, батьки приїздять у гості іноді. Поросила якось сусіда про чоловічу допомогу – кран полагодити у ванній. І стався у нас роман. Випадково дізналася його дружина. Одного вечора до мене зателефонували з його телефону. Дзвонила його дружина і дуже ввічливо  запитала. Зараз я не можу вийти з квартири

Мені 29 років, приваблива, вільна жінка. живу сама, батьки приїздять у гості іноді. Навпроти моєї квартири живе чоловік, з яким ми познайомилися. Високий, симпатичний, на 15 років старший за мене, Владиславодружений, звичайно.

Поросила якось Влада про чоловічу допомогу – кран полагодити у ванній. І стався у нас роман. Дружина його працює вахтовим методом – два тижні на роботі в іншому місті. тиждень дома. Зустрічатися нам було не складно, діти в них вже дорослі, живуть окремо.

Випадково дізналася його дружина

Видів ніяких я на ццього чоловіка не мала. розуміла. що і він не розлучиться, та і я у чоловіки хочу молодшого. Але чимось Влад мене зачепив, я закохалася.

Звісно, я переживала. що дізнається дружина. Але у відповідь на мої побоювання чула від нього, мовляв, заспокойся, моя дружина мудра жінка і ніколи не лазить в моєму телефоні!

Але вона все ж про нас дізналася.

Одного вечора до мене зателефонували з його телефону. Дзвонила його дружина і дуже ввічливо  запитала, чи зустрічаємося ми і взагалі, чому ми зідзвонювалися. Я все заперечувала, і розмова швидко закінчилася.

Але я зрозуміла по її інтонації: волна про все знає.

Зараз я не можу вийти з квартири, мені страшно з ними перетнутися, в гостях у мене батьки, який ні сном, ні духом про це. Я постійно у паніці і нічого не можу з собою вдіяти. Дуже хочу вашої поради! Засуджувати мене не варто, я і так щохвилини себе з’їдаю за свої ж вчинки. та й чи хіба я одна серед вас, жінки. така грішниця?

А квартиру я швидко поміняти не можу, адже це моя квартира, у дуже зручномумісці, близько від роботи. Та й продати цю-купити нову – справа не швидка…

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook