fbpx
життєві історії
Мені 30 років. Вийшло так, що я зараз живу з мамою. Так ось, в будинку все повинно бути тільки так, як вирішила вона. Якщо я поїхала кудись або мені потрібно зустрітися з кимось, то вона дзвінками обриває мені телефон. Я повинна давати повний звіт, де і з ким я. Намагалася пояснити, що з дорослою дочкою так не можна, на що вона мені відповіла, що я завжди для неї маленька. Ще у неї звичка тріпати мене за щоки як маленьку, або взагалі абсурд – підходити і чмокати мене в ніс

Не знаю чому, але мене дратує власна мати. Мені 30 років. Вийшло так, що я зараз живу з нею. Так ось, в будинку все повинно бути тільки так, як вирішила вона. Постійно, незважаючи на мій вік, вона намагається мною командувати.

Якщо я поїхала кудись або мені потрібно зустрітися з кимось, то вона дзвінками обриває мені телефон. Я повинна давати повний звіт, де і з ким я. Якщо я ігнорую все це, то вона впадає в істерику. Намагалася пояснити, що з дорослою дочкою так не можна, на що вона мені відповіла, що я завжди для неї маленька.

Якщо я вдома, то постійно треба її розважати бесідами і розмовами, забувши про себе. Ще у неї звичка тріпати мене за щоки як маленьку, або взагалі абсурд – підходити і чмокати мене в ніс. Що за дурна витівка?

Якщо ж я намагаюся познайомитися з чоловіком, вона всіляко намагається цьому завадити. До речі, коли я жила окремо, вона постійно тріпала мені нерви своїми дзвінками. Дзвонить і починає кричати в трубку, що я погана дочка і зовсім забула про матір. У мене таке відчуття що мені ,, лізуть під шкіру “.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook