fbpx
життєві історії
Мені 32 роки, я збираюся одружитися на дівчині, яку дуже кохаю. Але я вирішив зрадити її до весілля з кимось з її подруг, тому що переживаю, що вона буде після заміжжя зустрічатися з іншими чоловіками. А от я по природі однолюб

Мені 32 роки, я збираюся одружитися на дівчині, яку дуже кохаю. Але я вирішив зрадити її до весілля з кимось з її подруг, тому що переживаю, що вона буде після заміжжя зустрічатися з іншими чоловіками.

Мені 32 роки, і за своєю природою я однолюб. З 17 років до 25 у мене була тільки одна дівчина. Вона була на рік старша за мене. Все було добре, але з часом, по мірі того, як ми дорослішали, наші характери стали змінюватися, мабуть, через вік. І ми розлучилися, зосталися друзями. Вона закінчила навчання, поїхала в інше місто жити і працювати. Час від часу в соцмережах цікавилися одне в одного, як справи, чи все гаразд.

Моя колишня дівчина вже вийшла заміж, народила донечку. А я кілька років був сам. Та ось нарешті також зустрів своє кохиння.

Одна хороша знайома познайомила мене з доброю, красивою і приємною дівчиною з карими очима. Нам було добре разом. Побачення, квіти, подарунки, кафе, кінотеатри… Я її дуже покохав, і думки про зраду ніколи не лізли в мою голову, ні з першою, ні з другою дівчиною.

Я часто буваю в гостях у своїх батьків, і також часто буває, що мама мене лає, наполягає, щоб я одружився, став відповідальніший. Мама просто переживає, що якщо зараз не одружуся, можу зіпсуватися, стати безвідповідальним, почну пити чи спілкуватися з поганими компаніями. А сім’я – це справжнісінька відповідальність, говорить мама.

Але, так чи інакше, три місяці тому я вирішив зробити пропозицію своїй коханій. Я її дуже сильно люблю, можна сказати, жити без неї не можу, і з її батьками давно вже познайомився. Довго думав, як зробити пропозицію, за яких обставин, як це буде виглядати, якою буде її реакція і що вона скаже.

Але якось так вийшло, що одного разу, сидячи в інтернеті, я зіткнувся з постом, де була описана історія, як одна дружина зраджувала своєму чоловікові. І в переддень пропозиції я чомусь став багато читати відвертих жіночих історій про те, як вони зраджували своїм чоловікам.

Час минав, я все ще не робив пропозицію руки і серця своїй коханій.

У вихідний день вона поїхала до батьків на моїй машині. Я залишився вдома, читав схожу історію і заснув.

Уві сні мені наснилося, що я – одружений чоловік і мені зрадила дружина, моя Маринка. Від цього я і прокинувся. На душі було дуже неприємне відчуттям, ніби я все втратив, що у мене було. Це були найважчі відчуття за все життя.

І з цього моменту у мене всередині все перевернулося. Хлопець, який був однолюб, змінився… Мені здавалося, що дівчатам і жінкам не можна довіряти взагалі. І я хотів зрадити своїй дівчині через помсту, хоча знав, що вона мені не зраджувала. Почав уявляти, як я їй зраджую з її подругами і зі своїми колегами по роботі.

Минуло трохи часу. Пропозиції я поки не зробив, тому що між нами виникали якісь непорозуміння, сварки.

Але мені вдалося перемогти свої думки зсередини і переконати себе, що думати і переживати про те, чого не було, це чиста маячня.

Скоро зроблю їй пропозицію.

Але паралельно почав приділяти увагу одній з Марининих подруг, на всяк випадок…

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page