fbpx
життєві історії
Мені 35 років, у мене хороша родина: чоловік і двоє дітей. Так сталося, що три мої найкращі подруги самотні. Одна розлучена, дві ніколи не були заміжні. Всі гарно виглядають, бо мають хороші роботи і вільний час. Ми часто збираємося у нас. Мама мені говорить, щоб я з ними менше спілкувалася і не запрошувала додому, бо рано чи пізно покладуть око на мого Андрія

Мені 35 років, у мене хороша родина: чоловік і двоє дітей. Живемо з чоловіком Андрієм разом вже 12 років.

Так сталося, що три мої найкращі подруги – Оля, Вероніка і Софія – самотні. Оля розлучена і з дитиною, дві інші ніколи не були заміжні, поки що без дітей. Всі дівчата гарно виглядають, бо мають хороші роботи і вільний час. Та я і не пасу задніх, хоч і мама двох дітей, стараюся стежити за собою.

Ми часто збираємося у нас. Подруги або всі три одразу, або по черзі заскакують до мене на посиденьки, часто ми разом святкуємо якісь свята. Душа компанії завжди мій чоловік.

Але останнім часом моя мама все частіше говорить мені, щоб я з моїми дівчатами менше спілкувалася і не запрошувала додому, бо рано чи пізно хтось із них покладе око на мого Андрія.

Я ніколи про це не замислювалася, і тепер от і не знаю… Чи можливо, що мама права?.. Скільки таких випадків, коли подруга у подруги забирає чоловіка?

Але ні дівчата, ні Андрій ніколи не давали мені приводу ревнувати чи не довіряти комусь із них… Мені навіть не зручно тепер перед ними, що мама посіяла в мою душу такі сумніви…

Як гадаєте, чи має моя мама рацію і краще, як вона каже, зустрічатися з подругами десь у кафе і без чоловіка, а не запрошувати їх до себе?

Чи підозри мами (а тепер і мої) – безпідставні і не варто нічого міняти у спілкуванні з подругами?..

Можливо, мені варто порадитися з Андрієм?

Спеціально для Ibilingua.com.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page