fbpx

Мені Дмитрик сам пожалівся, що тато його навіть на день народження словами не привітав, не те, щоб подарунок подарувати. Анна, добра душа, давай мого сина виправдовувати, але я вважала за потрібне його привести до розуму, і нагадати, що він розлучився з Анною, а не з сином. Та після розмови мене вирішила набрати і “нова” невістка. Правда, розмова була короткою

Мій син Ромчик перший раз швидко одружився. Він вчився на другому курсі університету. Я ще його попереджала, щоб не спішив, але ж молодь в такий час не хоче слухати дорослих.

Це було сім років тому. Роман за дружину собі обрав скромну дівчину, що мене здивувало. До цього він пропадав у компанії перших красунь, яким місце на обкладинці модного журналу.

На мого сина це явно не було не схоже. Але я була щаслива, адже з якоюсь кралею навряд чи знайшла б спільну мову.

Аня була мила і спокійна, і господиня дуже гарна. Ромчик змінився на краще поруч із нею. І навіть після появи на світ сина невістка все сама встигала та відмовлялася від моєї допомоги.

Я часом дивувалася, як вона тільки справляється. До мене вона зверталася лише у крайніх випадках.

Як тільки Аня віддала сина в ясла, одразу вийшла на роботу. Про другу дитину не замислювалася. І добре, адже через 5 років вони розбіглися.

Я взагалі не розуміла, що Роману не вистачає. Так, саме він був ініціатором розлучення. Я до останнього надіялася, що він одумається, що це якась помилка, але незабаром стало зрозуміло, що він уже рік як має якусь домочку на стороні.

Співробітниця вміло його обкрутила. Але я її не звинувачую, адже якби в нього не було бажання, вона не змогла б його забрати з сім’ї. Тут лише Романа вина.

Анна знала про походеньки чоловіка і мовчала весь час. Продовжувала догоджати йому, шкарпетки йому прати, хоча треба було відразу виставити за двері. Вона, мабуть, думала, що він нагуляється та заспокоїться. Намагалася зберегти сім’ю, та не вийшло.

Аня від усього відмовилася і стала претендувати на квартиру. Вона повернулася із сином до своєї мами, щоб почати життя з чистого аркуша. Мій син як тільки розлучився, відразу потягнув свою нову бариню до РАЦСу, адже вона була вже з пузом.

Нова дружина Романа мені зовсім не подобається. Я взагалі на неї дивитись не можу, адже згадую, яку вони підлу гру вели. Я майже впевнена, що на неї чекає така ж доля.

Однак не мені з нею жити, тож я в особисте життя сина не втручаюся. Але якщо чесно, довго вони разом не проживуть оскільки ця Ярина навіть готувати не вміє. Вона і поруч біля Анни не стояла.

З Анною я підтримувала стосунки. Колишня невістка привозила онука на вихідні та не тримала на мене образи. Загалом усе складалося нормально.

Незабаром я дізналася, що мій Роман про дитину зовсім забув. Виявляється, він сина навіть із днем ​​народження не привітав.

Онук приїхав до мене без настрою і розповів, що весь день чекав на дзвінок від тата, але той так і не зателефонував. Анна ще й виправдання знайшла – сказала, що батько зайнятий на роботі. Ну як можна бути вже настільки милою і доброю?

Я зателефонувала синові і почала повчати. Мені байдуже на те, що в нього народилася ще одна дитина. Він повинен виконувати свої обов’язки, які стосуються старшого сина.

Відразу після цієї розмови мені зателефонувала нова невістка і почала вигукувати в слухавку, що я хочу їх сім’ю зруйнувати, і щоб Роман знову зійшовся з Анною. Вона наговорила мені багато різного і кинула слухавку. А ще сказала, щоб я навіть на поріг до них не приходила.

Читайте також: Від старенької мами я повернулася через два місяці. За цей час дочка встигла мою квартиру переписати на себе. Якщо чесно, то я й сама так хотіла, бо йде до старості. Але ж на такий варіант, що для мене в двокімнатній квартирі не знайдеться місця, я не розраховувала. – Ти б бабусю краще пильнувала, а не мене. Тут для тебе місця немає. Взагалі не розумію, для чого ти повернулася!

Того дня Роман приїхав і провів день із старшим сином. Я щиро надіюся, що він зробив правильні висновки. І ці зустрічі будуть регулярними.

Так, Роман розлучився з Анною, але ж син то в нього залишився.

Ще я попросила Романа поговорити з Яриною. Я терпіти таке ставлення не буду.

Пообіцяв, що більше мене Ярина чіпати не буде. Дуже хочеться вірити.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page