fbpx
Шоу-бізнес
“Мені дуже приємно бути тут!”: зірка шоу “Холостяк” Яна Соломко “прославилася” виступом в москві. Після п’яти місяців мовчанки Яна показала своє справжнє обличчя. “Скаче перед тими, хто знищує українців”

“Мені дуже приємно бути тут!”: зірка шоу “Холостяк” Яна Соломко “прославилася” виступом в москві. Після п’яти місяців мовчанки Яна показала своє справжнє обличчя. “Скаче перед тими, хто знищує українців”

Зірка першого сезону українського шоу “Холостяк” Яна Соломко опинилася у центрі скандалу. Відома співачка після п’яти місяців мовчання про війну розсекретила свою позицію. Артистка виступила у Москві.

Колишня учасниця шоу “Холостяк” Яна Соломко будує кар’єру під псевдонімом SOYANA. Вона з’явилася на сцені у столиці країни-агресора. Українка порадувала росіян на концерті Summer Sound.

“Співачка” зробила промовисту заяву: “Доброго вечора. Мені дуже приємно бути тут!” – сказала вона.

Шанувальників поп-діви здивувала її поведінка. Багато хто порівняв Соломко з Ані Лорак, яка також залишилася в Москві і нещодавно гуляла “друзями” на дні народження сина свого друга Філіпа Кіркорова.

“Ого, “буря”, “Ані Лорак друга”, “Перед окупантами скачеш? Ну-ну”, “А на “Холостяку” як співала, наче патріотка. Зрадниця”, “Фу, неприємно” , “Дивина, тобі має бути соромно розважати цих людей”, “Скаче перед тими, хто знищує українців”, “Війна показала, хто є хто”, – прокоментували обурені інтернет-користувачі.

Нагадаємо, що Яна Соломко переїхала до Росії ще у січні. Вона заявила, що рідна країна не сприймає її так, як РФ.

Співачка народилася у місті Чутове Полтавської області. Вона прославилася участю у романтичному шоу “Холостяк”, героєм якого був відомий українсько-американський танцюрист Максим Чмерковський. Він у фіналі обрав другу учасницю – Олександру Шульгіну. Вони розлучилися невдовзі після завершення телепроекту.

Максим Чмерковський перебуває у США та допомагає ЗСУ. Він створив благодійний фонд та зайнявся будівництвом модульного містечка для переселенців у Львівській області. Шоумен розповідає світові про вчинки Росії та закликає знаменитостей допомогти у боротьбі з окупантами.

Фото взяте з вільних джерел