fbpx

Мені дуже важко з Тамарою Василівною. Мама мого чоловіка працює приватною нянею, і тому вважає, що знає краще за мене, як мені виховувати, одягати і годувати мою доньку. Нашій з чоловіком донечці Настуні зараз чотири роки. В минулі вихідні я перед виходом посмажила малій сирники, поставила поруч з тарілкою склянку йогурту і побігла. Але забула вдома одни робочий документ, тому я повернулася і застаю картину маслом: Тамара Василівна наминає мої сирники, а малій яйця смажить! У мене просто слів забракло

Мені дуже важко з Тамарою Василівною. Мама мого чоловіка працює приватною нянею, і тому вважає, що знає краще за мене, як мені виховувати, одягати і годувати мою доньку. Нашій з чоловіком донечці Настуні зараз чотири роки.

Я працюю вчителем фізкультури в молодших класах у школі. Свекруха, я к я вже сказала – приватна няня, а до цього працювала у садочку. І нас із нею зовсім різний підхід до виховання доньки.

одразу скажу, що ми з чоловіком живемо окремо від батьків у своїй квартирі. До його батьків їздимо у вихідні, вони живуть на іншому кінці нашого міста. І щоразу у нас трапляються суперечки з приводу того, як я виховую дочку.

Претензії свекрухи: я не граюся з донькою 1-2 години на день після роботи. Обмежую дитину постійно. Ну наприклад мама чоловіка в магазині може дати сік дитині, щоб вона його випила, а потім вже його сплатити на касі. Але для мене це неприйнятна поведінка.

Якщо я дозволяю дитині подивитись мультики перед сном на телефоні, Тамара Василівна за це мені вичитує, що так не можна, що дитині в чотири роки не можна телефон і мультики взагалі.

Ну й так далі, ви зрозуміли.  І так у більшості випадків, коли мова йде про іграшки, про дозвілля, про норми і правила поведінки серед інших дітей чи в суспільстві.

Ну й вишенька на торті: дитину не можна годувати молочними продуктами, коли вже є зубки, це не корисно і не природньо. Зранку Настуні потрібні не йогурти і мюслі, не сирники чи вівсянка, а смажена з ковбаскою яєчня.

Справа в тому, що по суботах ми з чоловіком часто працюємо, і вже на 7 ранку до нас в такі дні приходить Тамара Василівна. В минулі вихідні я перед виходом посмажила малій сирники, поставила поруч з тарілкою склянку йогурту і побігла.

Але забула вдома одни робочий документ, тому я повернулася і застаю картину маслом: Тамара Василівна наминає мої сирники, а малій яйця смажить! У мене просто слів забракло. Але розмова все таки відбулася. Знаєте, у нас достатньо закладів дитячого розвитку, які працюють і у вихідні.

Тепер по суботах, якщо виникатиме необхідність,  я заводитиму Настуню туди. І мене не переконати ні чоловіку, ні його матусі. А якщо комусь така няня підходить – то на здоров’я, я ж не проти.

Передрук без посилання на Ibilingua.com

Фото ілюстративне, авторське

You cannot copy content of this page