fbpx

Мені хочеться влізти в родину сестри і все їй пояснити, адже так, як робить вона, не можна! Чотири роки тому моя сестра вийшла заміж. Доволі вдало вийшла: чоловік має і квартиру, і машину, і гарну роботу. Віка вирішила, що чоловік зобов’язаний її утримувати і вона може дозволити собі сидіти вдома

Мені хочеться влізти в родину сестри і все їй пояснити, адже так, як робить вона, не можна! Чотири роки тому моя сестра вийшла заміж. Доволі вдало вийшла: чоловік має і квартиру, і машину, і гарну роботу. Саме той варіант, про який мріє більшість дівчат і жінок – і любить, і симпатичний, і при грошах.

І все в сім’ї у них було добре, поки рік тому сестра не втратила роботу і не залишилася вдома в ролі «домогосподарки». І якщо вона спочатку шукала роботу, то тепер Віка просто вирішила, що чоловік зобов’язаний її утримувати і вона може дозволити собі сидіти вдома.

І не моє було б діло, але я ясно бачу, що обстановка у них у сім’ї загострюється. Арсенію не дуже подобається, що він працює щосили, щоб забезпечити сім’ю, а його дружина тим часом витрачає гроші на всі боки, не особливо замислюючись, звідки вони взялися і хто їх заробив.

Мої несміливі спроби напоумити сестру, натякнути, що так не варто робити, Віка жорстко присікла. Мовляв, лізу не у своє діло і все вона робить правильно. Мені ж не дуже хочеться, щоб її шлюб розпався через її лінощі та егоїзм.

Та й мама наша сильно переживає і теж розуміє, що сестра робить неправильно і що це все добром не скінчиться.

Особисто я вважаю, що чоловік не повинен і не зобов’язаний утримувати молоду та здорову дружину, та ще якщо дітей поки немає. У наш технологічний час з мікрохвильовками, посудомийними машинками, пралками, пилососами та мультиварками від жінки не так багато потрібно часу та сил для підтримки затишку в будинку. Без роботи жінка поступово деградує і перетворюється на тітоньку «в халаті та бігудях».

Як пояснити сестрі, що її чоловік не повинен утримувати дорослу тітку і що така її поведінка вилізе боком і їй, і нам, людям, які її щиро люблять? Підкажіть, як вмовити віку взятися за розум, бо я весь час про це думаю, а нічого розумного на думку не спадає.

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page