fbpx
життєві історії
Мені на перший внесок іпотеки потрібна чимала сума. Де я такі гроші маю взяти? У мене жінка з маленькою дитиною на орендованій квартирі сидить. Ось я і сказав своїм батькам, щоб продали квартиру, яку, до речі, вони не купили, їм держава подарувала, продали, і віддали мою частку грошей. Тільки так ми зможемо придбати свою квартиру. Іншого варіанту я не бачу! Та батьки чомусь впираються

Мені на перший внесок іпотеки потрібна чимала сума. Де я такі гроші маю взяти? У мене жінка з маленькою дитиною на орендованій квартирі сидить. Ось я і сказав своїм батькам, щоб продали квартиру, яку, до речі, вони не купили, їм держава подарувала, продали, і віддали мою частку грошей. Тільки так ми зможемо придбати свою квартиру. Іншого варіанту я не бачу! Та батьки чомусь впираються.

Мій аргумент на захист батьків, від яких діти вимагають квадратні метри квартири.

Якщо ви ще не знайомі з моїми статтями, то відразу обмовлюся, що я затятий представник молоді, які народилися наприкінці 80-х років.

Мої батьки також отримали безплатне житло від держави. Під однією з моєю статтею розгорілася дискусія про те, що батькам було простіше, адже їм давала житло держава. Зараз молодь важко працює не один рік, щоб купити заповітні квадратні метри. Можна виплачувати іпотеку понад двадцять років.

Все життя собі у всьому відмовляти і лише на пенсії вільно зітхнути від таких виплат.

Тепер серед молодих людей стали частішими випадки, коли вони вимагають від батьків свою частину квартири. Хочу навести вам коментар під моєю статтею.

– Шановні, а чого ви вимагаєте від родичів? У вас є совість?

Батькам роками на державу доводилося горбатитись і вони ні від кого і нічого не вимагали. Добре, що в мене немає знайомих із такою позицією. А ось обранець моєї подруги одного разу вимагав у батьків свою частину квартири, щоб мати змогу взяти іпотеку. Тільки мені що цікаво, де його частина? Він начебто нічого не вкладав. Коли батьки одержали квартиру, він під стіл пішки ходив.

Такі випадки в Україні не рідкість. Чому батьки мають щось виплачувати та поступатися своїм дітям? Їм також на пенсії хочеться пожити як людям. Я б у вічі батькам не змогла б подивитися після таких слів. Батьки нікому нічого не винні. Вони вас виховували, дали путівку в життя, настав час і честь знати.

Молодь зараз розучилася працювати та орати як старше покоління. Вони хочуть все й одразу. А так буває вкрай рідко.

А яка ваша думка, чи батьки мають ділитися своїм житлом з дітьми з віком? А може дорослим дітям час про батьків подбати?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!