fbpx

Мені подобалася моя робота та лікувати дітей. Я не здалася, але ціна цього рішення наш шлюб. Ми розійшлися. Він пішов до іншої і в них уже народився син, дочку в суді забрати було дуже важко, бо колишній чоловік завдяки своїм грошам намагався натиснути на судовий процес, але вона донька таки залишилася зі мною

Почала зустрічатися із чоловіком на першому курсі медичного інституту. Навчалися у різних групах. Закінчивши навчання, ми одружилися.

Я влаштувалася в дитячу поліклініку, тільки чоловік був дуже гордий собою і не хотів працювати в нашій районній лікарні.

Через деякий час чоловік разом зі своїм другом відкрив автомайстерню. Спершу бізнес йшов не так добре, як хотілося б, але згодом усе получилось, і у них під контролем було кілька майстерень.

Чомусь мій чоловік усі гроші вкладав туди ж — у бізнес, і лише після народження доньки він почав частіше з’являтися вдома, купувати в будинок меблі та багато різного для доньки. Щастя та гордість мене переповнювали.

Дочка підросла і пішла до школи, а мені вже настав час виходити на роботу. Чоловік категорично був проти! На його думку, «грошей мало не маємо».

«Ти не маєш працювати за гроші в цій дірі!»

Мені подобалася моя робота та лікувати дітей. Я не здалася, але ціна цього рішення наш шлюб. Ми розійшлися.

Він пішов до іншої і в них уже народився син, дочку в суді забрати було дуже важко, бо колишній чоловік завдяки своїм грошам намагався натиснути на судовий процес, але вона донька таки залишилася зі мною.

У мене була можливість одружитися… Але дочка не хотіла бачити «сторонніх» чоловіків у будинку. Говорила, шо піде з дому!

І пішла. Пішла до свого батька. Він забороняв їй спілкуватися зі мною, дав їй вибір «я чи вона».

Дочка обрала батька, адже на його боці були гроші, зв’язки у модельному агентстві.

Я розумію, що це все для її світлого майбутнього, але мені дуже неприємно, що я не можу бачити свою дочку. Сиджу одна в порожній квартирі, вся заплакана та виснажена, сподіваючись, що дочка незабаром вийде зі мною на контакт.

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.com.

You cannot copy content of this page