fbpx
життєві історії
Мені подобається зустічатися виключно з одруженими чоловіками. Одружений чоловік – немов магнітик. Так і манить. Обожнюю емоційний стан від таких відносин. Найбільше подобається те, що це “неправильно”. Якось нас застукала дружина одного з моїх тимчасових чоловіків. Господи, скільки крику було, це щось

Є у мене одне захоплення – мене приваблюють виключно жонаті чоловіки. За останній рік було три романи – і всі тільки з одруженими чоловіками.

Одружений чоловік – немов магнітик. Так і манить. Обожнюю емоційний стан від таких відносин. Найбільше подобається те, що це “неправильно”.

Якось нас застукала дружина одного з моїх тимчасових чоловіків. Господи, скільки крику було, це щось.

Чоловік через день просився до мене на постійне місце проживання. Хоча я його відразу попереджала, що мені не потрібні довгі відносини. А потім ще й звинувачував у тому, що я зруйнувала його “щасливий шлюб”.

Ну звичайно, нібито він і ні до чого зовсім. Сам фліртував, сам на побачення кликав, сам троянди дарував, сам своїй дружині брехав. Янголятко, блін…

Якщо не готовий до таких відносин – чого лізти? Умій брати відповідальність на себе!

Одна з подруг знає про моє захоплення одруженими. Порадила мені сходити до психолога. А навіщо? Мене все влаштовує. Каже, що я ненормальна. Але що є норма? Мені подобається!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook