fbpx
життєві історії
– Мені подзвонила моя мама і попросила грошей, щоб купити новий телевізор, тому поживіть поки на свою пенсію, – сказла невістка і поклала трубку. А на які гроші мені онука годувати?

Сьогодні був хороший день, ми з Максимком гуляли майже цілий день і грали в різні ігри. Нам сьогодні батьки Максимка повинні перевести гроші і тому я цілий день говорила, що зводжу Максимкав ігровий парк.

Увечері ми грали в солдатиків, як раптом задзвонив телефон. Як виявилося це дзвонить син, напевно сказати, що «гроші перевів». Я взяла телефон і сказала:

– Привіт синок, а я подумала, що ви про нас вже забули.

– Привіт мам, як ми можемо про вас забути. Зачекай хвилинку …

І трубку взяла моя ,,улюблена невістка”, і почала говорити:

– Добрий день, ми вам сьогодні грошей не дамо.

– Чому? – здивовано запитала я

– Мені подзвонила моя мама і попросила грошей, щоб купити новий телевізор, тому поживіть поки на свою пенсію, – і поклала трубку.

Я втратила дар мови і простояла з трубкою у вуха хвилин 5. Який телевізор, коли онука треба годувати. Я дуже розлютилася і зателефонувала синові:

– А ти чого мовчиш? На які гроші мені Максимка годувати?

– Мам, ну розумієш, щоб кредит не брати ми їм грошей позичили. А у тебе пенсія є, тому як – небудь протягнете, а в наступному місяці переведемо.

– У вас совість є?

– Мам, незручно говорити. Я передзвоню.

Я була в повному шоці від почутого, як можна настільки з пофігізмом відноситься до дитини? Купити якийсь телевізор не думаючи про те що треба сина годувати. І ще купують дорогий телевізор, який я собі точно дозволити не зможу.

Я дуже добре знаю свого сина і він точно так не міг вчинити, а ось чому він слухає свою дружину зрозуміти не можу.

Коли трохи пізніше я зателефонувала синові і хотіла висловити все що я про них думаю, то він мені відразу сказав: «Мам, давай не сваритись, як заспокоїшся передзвони».

Як я розумію зараз все то сімейство повним ходом висмоктує всі гроші з мого сина, а він як «лопух» вуха розвісив і сидить нічого не розуміючи або робить вигляд, що нічого не розуміє.

Мені здається ще пару років він попрацює на те сімейство і вона від нього піде, залишивши його з дитиною одних. А як воно насправді буде ніхто не знає.

Ну нічого, буде і на нашій вулиці свято, я зателефонувала своїй подрузі Ніні і позичила у неї грошей. І ми з Максимком поїхали на батути …

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook.

You cannot copy content of this page