fbpx

Мені ще п’ятдесят не було, коли з’явився перший онук. Ну я відразу й домовилася, що ніяка я для нього не бабуся. Я просто Оксана. Це ж соромно, як люди почують, що мене, таку молоду ще жінку, хтось бабусею називає. Для мене бабка, це та людина, яка під під’їздом сидить, спершись на паличку. І якщо в цьому мене син з невісткою підтримали, то каменем спотикання стала моя троячка

Мені ще п’ятдесят не було, коли з’явився перший онук. Ну я відразу й домовилася, що ніяка я для нього не бабуся. Я просто Оксана. Це ж соромно, як люди почують, що мене, таку молоду ще жінку, хтось бабусею називає. Для мене бабка, це та людина, яка під під’їздом сидить, спершись на паличку. І якщо в цьому мене син з невісткою підтримали, то каменем спотикання стала моя троячка.

Я тут читала багато історій про те, що невістки чи рідні діти, жаліються на бабусь і дідусів, що ті відмовляються няньчити їм дітей.

Може це буде звучати і дивно, але я саме така свекруха і “бабуся”. Людоньки, це слово мене тригерить.

Мені 55 років. Я ще працюю. Доглядаю за собою і люблю цю справу. До того ж, маю другого чоловіка, який на три роки молодший за мене. Я повинна гарно виглядати.

І ось проблема моя в тому, що маю я двох онуків, яких невістка хоче перекинути на мене. В мене їх двоє. Матвійчику п’ять років, а Лук’янчику три.

Мені ще і п’ятдесяти не було, коли старший онук з’явився на світ. Я відразу після виписки сказала їм, що ніяка я цьому хлопчику не бабуся. Бабуся це та жінка, яка закутається в хустину і сидить на лавці, підпершись на палку.

Я, молода і красива жінка, якій таке слово навіть не личить. Ми домовилися, що для Матвійка я буду просто Оксаною.

І невістка і син зі мною погодилися. З тим проблем не було. Я до сьогоднішнього дня просто для онуків Оксана.

Але проблема з’явилася в іншому. Якщо чесно, я не старалася для невістки бути подругою. У мене своє життя, у дітей своє. І стосунки у нас були, м’яко кажучи, прохолодні.

А тут ще квартира їм наша мозолила очі. Ми з чоловіком живемо в моїй трикімнатній квартирі. Син собі ще до весілля купив однокімнатну, за свої зароблені. В ній вони й живуть.

І ось Світлана собі щось таке нав’язала, що я повинна з ними обмінятися квартирами. Вона довго себе накручувала, і на самий Великдень, коли прийшла до нас в гості, вирішила цю тему підняти.

Я її прекрасно розумію. Світлана, дівчина мудра, аж забагато. Але я сказала, що в мене немає таких планів. Тоді невістка почала мене “лякати” тим, що не дасть з онуками спілкуватися. Вона думала, що налякала мене. Щиро у це вірила. Смішно!

Вона вважає, що заради того, щоб міняти дітям підгузки, я повинна ще й квартиру їм свою віддати?

Читайте також: Ми батькам різні варіанти обміну пропонували. Та й вони самі бачать, що сім’я наша збільшується, і в однокімнатній квартирі тісно. Але всі закривають на нас очі. То чого одразу ж після весілля вони в один голос наполягали, з дітьми не тягнути? Я розраховувала, що заради онуків вони віддадуть свою трикімнатну. Але ж ні, їм, двом пенсіонерам, треба більше. Про свою свекруху взагалі говорити не хочу. Та тільки про дочку думає

Дивна все-таки зараз молодь. Великої радості до онуків я не відчуваю. До того ж, вони мене втомлюють. Цей постійний шум, гам і безпорядок виводять мене з себе. Мені добре бачитись з ними лише у великі свята, не більше.

Мої подруги дивуються, кажуть, що це діти від мого одного і улюбленого сина. Так, це правда. Я свого сина дуже сильно любила і довгий час виховувала одна. Але тепер у мене своє життя.

Погоджуєтесь зі мною?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page