fbpx

Мені шкода подругу. Ну не розуміє людина, що чоловіки не тримаються чистого і вилизаного будинку. Їм потрібна жінка, яка дбає за себе та дітей. А моя Анна з косметики має лише один крем для рук. Сивого волосся в дзеркалі вона не помічає. Ось тому то коли вона телефонує і каже, що забіжить на каву, я літаю з ганчіркою по кімнатах, щоб потім не вислуховувати від Анни, що ніяка я не ґаздиня

Мені шкода подругу. Ну не розуміє людина, що чоловіки не тримаються чистого і вилизаного будинку. Їм потрібна жінка, яка дбає за себе та дітей. А моя Анна з косметики має лише один крем для рук. Сивого волосся в дзеркалі вона не помічає. Ось тому то коли вона телефонує і каже, що забіжить на каву, я літаю з ганчіркою по кімнатах, щоб потім не вислуховувати від Анни, що ніяка я не ґаздиня.

Моя подруга засиділася в декреті. На всі мої зауваження Аня не хоче нічого змінювати, тим більше шукати собі роботу, щоб себе хоч якось реалізувати у житті.

Але чи Аня настільки впевнена в своєму чоловікові, що повністю залежна від нього фінансово?

Дивлячись на подругу, це запущена і недоглянута жінка, яка скоро може залишитись без нічого, адже навколо її чоловіка крутиться багато молодих і стильних дамочок.

З Анною ми товаришуємо від тоді, відколи наші діти почали вчитись в одному класі. Оскільки син Ані і моя дочка відмінники у класі, то це ще більше пов’язало нашу дружбу.

Ми часто спільно возили дітей на олімпіади, різні конкурси. А згодом почали і товаришувати сім’ями. Щоправда, я не дуже люблю, коли подруга приходить до мене.

Річ в тім, що Аня така жіночка, ну дуже вже помішана на чистоті. В її оселі все доведено до блиску і вона буває навіть часто таке, що ходить за мною і протирає крани від капель води.

Тому коли Аня телефонує, що хоче прийти до мене, я починаю бігати по хаті і прибирати, щоб потім менше вислуховувати зауважень в свою адресу.

Моя подруга мені часто розповідає, що для свого чоловіка вона створює всі комфортні умови для життя і вона впевнена, що кращої від неї він собі вже не знайде і їхнє кохання буде тривати до глибокої старості.

Та чи насправді це так, адже я часто буваю свідком того, що чоловік Ані часто затримується на роботі, часто у нього різні відрядження.

А моя подруга за всі ці роки геть забула, що вона жінка. Косметикою Аня не користується, одяг в неї застарілий і не модний.

Так, вона завжди чиста і охайна, але не доглянута. На голові в волосі видно вже сиві волоски, перукарню вона не відвідує. Зі всієї косметики, якою вона користується, є лише крем для рук.

Аня має освіту педагога, та відколи пішла у декрет, а це вже чотирнадцять років, так і не поверталась до роботи.

Моя подруга повністю залежить фінансово від чоловіка, який їй видає кошти на місяць, які вона витрачає на продукти і засоби по догляду за будинком.

Оскільки Аня не бачить у всьому цьому проблеми, мені її шкода, на мою думку в неї дуже сумне і не цікаве життя, позбавлене радості і емоцій, позбавлене всіх барвів і різноманіття.

Хочу допомогти подрузі вивести її з цього стану, та не знаю як це зробити, щоб вона на кінець залишила ці ганчірки і побачила, яким життя може бути цікавим і різностороннім.

Як достукатися до подруги? Може хтось щось порекомендує?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page