fbpx
життєві історії
Мені стало шкода сестру, ось я й підписала всі документи на квартиру, в її інтересах. А тепер сталось так, що я живу в невістках, на “курячих правах”, а Ольга переїхала жити до чоловіка в Канаду і живе собі приспівуючи. До останнього я надіялася, що цю квартиру вона мені поверне. Та недавно від родичів дізналася, що Ольга вже виставила її на продаж

Мені стало шкода сестру, ось я й підписала всі документи на квартиру, в її інтересах. А тепер сталось так, що я живу в невістках, на “курячих правах”, а Ольга переїхала жити до чоловіка в Канаду і живе собі приспівуючи.

До останнього я надіялася, що квартиру, яку я свого часу віддала їй, вона мені поверне. Та Ольга все зробила по-своєму – в своїх інтересах.

Нас в батьків було двоє дітей: я, та старша сестра Ольга.

Жили ми в любові та злагоді, єдине, чого завжди не хватала, були гроші.

Мама з татом економили кожну копієчку, хоча двоє працювали. Я завжди доношувала за Ольгою одяг і взуття.

Після закінчення школи сестра вступила на спеціальність повар-кондитер, а через пару років я вступила в училище на медсестру.

В кафе, де Ольга і працювала, вона і познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком. Богдан був високий, красивий. Багато дівчат за ним бігало, а він вибрав мою сестру.

Весілля відгуляли скромне, але молодята світилися від щастя, але щастя їхнє тривало не довго.

В батьків двокімнатна квартира, тому жити Ольга пішла до свекрухи. Через два роки в них народився синок, якому я стала хрещеною мамою, а ще через два роки і донечка.

Ольга вся була в турботі за дітей і не помітила, як упустила чоловіка з виду. Всі кругом говорили Олі, що бачили її Богдана то з однією то з другою. Сестра на все закривала очі, бо куди вона дінеться з двома дітьми.

Батьки Богдана до них не лізли, бо той тримав їх у тривозі, боялись вони йому перечити.

Ольга не раз приїжджала з дітьми до батьків, але Богдан приїжджав і повертав дружину, кажучи, що це було останній раз.
Так вона і жила довгих п’ятнадцять років, то тут, то там.

Я на той час також вже була заміжня і переїхала жити до чоловіка і його батьків в будинок на краю міста. В нас з Остапом двоє синів. Важко живеться, бо свекри не молоді і постійно висувають нові правила, бо прийшла я на “все готове”. Я мовчала, бо що поробиш… так воно і є.

Одного дня Богдан повідомив Олі, що хоче їхати на заробітки до Канади.

Як запланував, так зробив. Деякий час Ольга жила з його батьками, а згодом дізнавшись, що він туди поїхав не сам, а з дамочкою якоюсь, забрала дітей і переїхала до батьків.

На той час тата вже на цьому світі не було, а мама потребувала допомоги. Я жила не далеко від батьківської квартири, тому часто навідувалася і допомагала Олі з мамою.

Ще коли тато був живий, то написали заповіт, що квартира буде нам з Ольгою належати порівну.

Я жила з надією, що одного дня з’їду туди від своїх свекрів, але так не сталося.

Коли не стало мами, Ольга почала просити мене, що їй нема куди йти жити, що вона бідна і одна з дітьми. З чоловіком вона не була офіційно розлучена.

Так вона донилася, що мені стало жаль Ольгу, ось я й віддала свою частку сестрі.

– В тебе є чоловіче плече. Ви молоді, ще заробите на свій дах над головою, а мені помочі нема звідки чекати.

На той час я вважала, що роблю правильно.

Та через деякий час від чужих мені людей я дізналася, що Ольга їде з дітьми в Канаду. Виявляється, Богдан нагулявся і захотів спокійного і розміреного життя, а Ольга саме та партія…

Ольга закрила квартиру на ключ, і полетіла в нове життя.

Вже сім років вони там. Через соціальні мережі бачу, як гарно вони живуть. В них свій будинок з басейном і гарна автівка.

Жодного разу Ольга не запропонувала мені свою допомогу, навіть після 24 лютого, коли ми були розгублені і не знали, що маємо робити. Один раз вона перевела на мій рахунок гроші, коли в мене був ювілей і все.

Читайте також: Всі гроші, які в мене були, я вклала в сина. Ось тому тепер, коли мені 50 років, а сину 30, і він живе зі своєю сім’єю, я “сиджу у нього на шиї”. Я ніде не працюю. Я пробувала влаштуватись на роботу, але мені нічого не виходить. Син сам запропонував мені фінансову допомогу, ще до весілля з Юлею. Недавно в мого онука був день народження. Я перед тим подзвонила Івану, щоб привіз мені грошей, щоб я мала за що купити подарунок. Знаю, що це не гарно з мого боку, але нічого вдіяти не можу

Але я не хочу її грошей, мене турбує інше.

Від родичів я дізналася, що Ольга виставила на продаж батьківську квартиру. Вона навіть не подумала про те, щоб залишити її мені, хоча б ту половину, яку свого часу я віддала їй.

Я не знаю, чи то життя багате затьмарило їй очі, чи зовсім вона про нас тут забула.

Дуже мені шкода, що Ольга так зі мною чинить. Мені б ця квартира в даний час, багато чим допомогла.

Бог їй суддя…

Автор – Наталя У

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page