fbpx
життєві історії
Мені тридцять три роки. Я працюю, зарплата солідна, але для сім’ї з трьох осіб замало. Три роки я одружений. У нас підростає дочка, ходить у садочок. Весь свій час моя дружина Христина проводить в соціальних мережах. У неї є сторінки в «Інстаграмі», «Твіттері», «Фейсбуці». В цьому немає нічого поганого, але і хорошого я зовсім не бачу. Прошу благовірну приготувати пироги або пельмені. На все одна відповідь: «Не вмію! Тісто не виходить». Почав я сам готувати пироги, млинці і пельмені

Мені тридцять три роки. Я працюю в комерційному відділі. Зарплата солідна, але для сім’ї з трьох осіб замало. Три роки я одружений. Дружина Христина – моя погодка. У нас підростає дочка, яку півроку тому ми вже влаштували до дитячого садка. А тепер, власне кажучи, хочу розповісти вам про мою проблему.

Весь свій вільний і невільний час моя дружина проводить в соціальних мережах. У неї є сторінки в «Інстаграмі», «Твіттері», «Фейсбуці». В цьому немає нічого поганого, але і хорошого я зовсім не бачу. Прошу благовірну приготувати пироги або пельмені. На все одна і та ж відмовка: «Не вмію! Тісто не виходить».

Почав я сам готувати пироги, млинці і пельмені. Виявляється, нічого складного в цьому немає. Пропонував її навчити, але вона все відмахується і говорить, що у неї немає часу. А коротає вона його в Інтернеті. Дивиться новини про особисте життя публічних людей і знаменитостей. спілкується там з дівчатами, читає якісь групи. Не раз питав я її, навіщо їй це все потрібно. Відмахується і далі своє робить.

Ну нехай, аби їй це задоволення приносило…

Насилу відправив я Христину на роботу. Вона там протрималася місяць і звільнилася. Каже, колектив не той. Знову вдома сидить і в соціальних мережах зависає. Дитину з садка призведе, мультик включить і знову в телефоні сидить. Я сам їсти готую і прибираю. Невже так має бути? Ось вирішив запитати тут вашої поради. адже в цій групі багато жінок…

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page