fbpx

Мені ця Катька, яка називає себе Катрін, зразу до душі не припала! Ну яка з неї Катрін, прости Господи! Я оце на їхнє життя дивлюся й не розумію: для чого така жінка в будинку сина взагалі??? Вся квіточками розтатуйована – стидоба, а годує його тільки їжею з доставки, в будинку не прибирає. Молюся, аби йому нормальна господинька по життю стрілася, а не оця от халепа

Мені ця Катька, яка називає себе Катрін, зразу до душі не припала! Ну яка з неї Катрін, прости Господи! Я оце на їхнє життя дивлюся й не розумію: для чого така жінка в будинку сина взагалі??? У мене бракує слів просто, аби це описати пристойно.

Вся квіточками розтатуйована – стидоба, а годує його тільки їжею з доставки, в будинку не прибирає. Молюся, аби йому нормальна господинька по життю стрілася, а не оця от халепа!

Коли моєму Дані виповнилося 19 років, він закохався у цю Катю. Ми з чоловіком відчайдушно протестували проти такого раннього зв’язку, але стосунки між молодими людьми продовжували бурхливо розвиватися. Через кілька місяців зайшла мова про спільне життя.

Батько намагався навчити Даню, але син нікого не слухав. Усі розмови з ним закінчувалися суперечками й конфліктами. Під загрозою опинилося навчання сина в університеті, і я тоді вмовила чоловіка не заважати запальному нашому хлопчику здобувати власні шишки.

У вільний від навчання час Данило підробляв у піцерії, і невеликі особисті заощадження у нього були. На ці кошти під час літніх канікул він винайняв окрему квартиру, де й став жити зі своєю обранкою. Ми не відмовляли синові, коли той просив допомоги, ми бачили, що грошей молодій парі сильно не вистачає.

Дані жилося несолодко. Катя ця, як вона сама вважала, належала до тієї категорії дівчат, які створені для кохання, а не для домашньої роботи. І називала себе не інакше, як Катрін. А сама нічого з себе не представляла!

Тобто готувати вона не вміла, прибирати не хотіла, і жодна робота її не влаштовувала. Я дивилася, як схуд мій єдиний син, і моя душа плакала. На запитання, що вони сьогодні їли, я тільки чула: голубці, млинці, пельмені. Це все купувалося у замороженому вигляді. У вихідні вони замовляли страви в ресторані.

Оскільки готова їжа з доставкою не завжди була студенту по кишені, то найчастіше їм доводилося обідати вермішель швидкого приготування. Щотижня син нас відвідував. Я тоді садила Даню за стіл, годувала ситно і збирала повні судочки різної смакоти з собою.

Так закохані прожили шість місяців. З дому Катрін виходила лише до перукарні чи найближчого супермаркету, а весь вільний час присвячувала спілкуванню в мережах. Наша молода красуня ніде не працювала, бо ніяк не могла підібрати собі потрібну вакансію.

Щиро кажучи, вона її навіть не шукала, а сиділа на повному забезпеченні у Данила. Оскільки ситуація дівчину влаштовувала, а Даню напружувала, вони почали, на щастя, конфліктувати.

Ми помітили, що син приходить до нас частіше, довго засиджується і неохоче залишає рідну домівку. А одного разу перед новим роком Ланя повернувся додому з речами і повідомив, що вони з Катрін розлучилися. Коли я спитала, що сталося, він коротко відповів: “Зрозумів, що не моє!”

Ну нарешті! Є вищі сили на світі!

Ця історія, як я бачу, стала Данилу наукою. Він хлопець у нас кмітливий і вчасно зробив правильні висновки. Звичайно, я цьому несказанно рада. Даня ще зовсім молодий і свої щастя зустріне! І не у вигляді якоїсь розпещеної Катрін, а нормальної хазяйновитої дівчини. Я вже за цим прослідкую!

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page