fbpx
життєві історії
Мені вже 50, і я знаю, що попереду з ним чекає багато нового і цікавого. Але мене до цього часу не покидає думка, як склалося б моє життя, якби в той день я не зварила борщ!

Чоловік залишив нас з донькою, коли їй було 10. З того часу я виховувала її сама. Спочатку було дуже важко, мені хотілося зустріти надійного і вірного чоловіка. Але час минав. Я поринула у виховання і розвиток дитини.

Фортепіано, вокал, англійська школа – все моє вільний час йшло на заняття.

Тут непомітно і підкралися 40 років. Дочка вже вступила до інституту і додому приїжджала рідко. Я потихеньку готувала себе до ролі бабусі. А ось про жіноче щастя зовсім не думала. І тут раптом вся моя налагоджена, неквапливе життя змінилася в одну мить.

Пам’ятаю, то літо було спекотним. Я займалася звичними домашніми справами, відкривши всі вікна в квартирі, щоб дихалося легше.

На плиті тим часом «доходив» борщ. В якийсь момент, я, повернувшись помітила чоловіка. Він стояв біля мого вікна (живу на першому поверсі) і уважно спостерігав за мною.

Наші очі зустрілися. Я помітила, як він зніяковів, почав вибачатися, сказавши, що аромат мого борщу нагадав запах страви, яке готувала його мама. Немов перебуваючи під гіпнозом його блакитних очей, я запросила незнайомця спробувати мій борщ.

Пізніше з’ясувалося, що чоловіка звати Валерій і він виявився дивним. Гарний, освічений, тактовний. У нашому містечку він був проїздом по робочому відрядженні. Того вечора ми довго розмовляли.

Виявилося, що у нас багато спільного. Обмінявшись контактами, я проводила Валерія через кілька днів додому, зовсім не сподіваючись на повторну зустріч.

Однак увечері Валера подзвонив. Ось так почалася моя казка. Через півроку ми одружилися. А недавно у нас був ювілей.

Ось уже десять років ми разом. За цей час ми відвідали багато країн, відкрили невеликий бізнес і добудували наш будинок.

Мені вже 50, і я знаю, що попереду з ним чекає багато нового і цікавого. Але мене до цього часу не покидає думка, як склалося б моє життя, якби в той день я не зварила борщ.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page