fbpx
життєві історії
Мені вже 60 років, і ми з чоловіком прожили довге щасливе спільне життя. Того вечора я не навмисне заглянула в телефон Леоніда. Мені завжди було добре з моїм Леонідом, всього вистачало

Мені вже 60 років, і ми з чоловіком прожили довге щасливе спільне життя. Того вечора я не навмисне заглянула в телефон Леоніда і дізналася, що він переписується з іншою жінкою. Я не розумію, що тепер робити, адже мені майже 60 років!

35 років тому я вийшла заміж за найкращого чоловіка на світі. Коли ми познайомилися з Льонею, мені було 22 роки, йму – 25. Він мене буквально на руках носив, настільки сильні були наші почуття. У шлюбі у нас з’явилося двоє дітей: донька та синочок. Вони вже давно покинули батьківське гніздечко та створили свої сім’ї. Останні 10 років ми з чоловіком знову живемо лише вдвох. І мені завжди було добре з моїм Леонідом, всього вистачало.

І все було просто чудово, поки я випадково не побачила, що мій чоловік листується з іншою жінкою. Це сталося рік тому зовсім випадково. Я зазвичай ніколи в його телефон не дивлюсь, тому що повністю йому довіряю. Але одного разу Льоня залишив мобілку на дивані і пішов у ванну кімнату. Раптом екран телефону засвітився, і там з’явилося повідомлення про непрочитане повідомлення від якоїсь Алевтини.

Чоловік сказав, що це його однокласниця. Раніше вони, мовляв, тісно спілкувалися, але життя розкидало їх різними країнами. І ось вона приїхала до рідного міста і вирішила написати моєму чоловіку. Леонід запевняв мене, що це просто дружнє листування. Але щось мені підказувало, що справа пахне смаженим.

Я зам’яла це, не хотіла сперечатися і в чомусь підозрювати чоловіка. Проте за рік ситуація знову повторилася. Алевтина не зникла із життя чоловіка, як він обіцяв. І тоді я вирішила поговорити із його мамою. Мені стало цікаво, як близько вони спілкувалися у школі.

Виявилося, що ніякої Алевтини в класі мого чоловіка не було. Виходить, що він просто сказав мені не правду. Але навіщо? Ми  ж не малі діти, адже мені вже 60 років! Я б прийняла будь-яку правду, якби вона була щирою. А тепер просто не розумію, що робити далі.

Напевно, треба йти від чоловіка, але я не можу покинути будинок на старість. Іти до дітей не хочу, та й смикати їх зайвий раз теж не хочеться. У них своє життя, свої турботи та проблеми.

Я не уявляю, як можу почати життя з чистого аркуша зараз, в такому віці. Адже в мене ніколи й не було іншого чоловіка, крім Льоні. Він моє все!

А може, я даремно поспішаю з висновками? Просто треба поговорити з чоловіком відверто? Але я пробувала й нічого не вийшло, і мені лячно.

Я боюся, що він скаже, що насправді обманював, і вже багато років у нього є інша жінка. Ніколи не подумала б, що в такому зрілому віці зіткнуся з подібними проблемами. Що мені порадите робити?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page