fbpx
життєві історії
Мені зараз 38 років. Я розлучений, але не я був ініціатором розлучення та дружина після 15 років шлюбу. Я розлучається не хотів, але вона наполягла. Запитайте, яка причина. На суді вона сказала, що немає спільних інтересів. А ці інтереси зникли після того як я перестав їздити в село і допомагати її мамі

Я розповім про себе. Працюю із 14 років. З 20 працюю на двох роботах. Мені зараз 38 років. Я розлучений, але не я був ініціатором розлучення та дружина після 15 років шлюбу.

Я розлучається не хотів, але вона наполягла. Запитайте, яка причина. На суді вона сказала, що немає спільних інтересів. А ці інтереси зникли після того як я перестав їздити в село і допомагати її мамі.

Не буду довго розповідати всі нюанси, але мама не живе у неї в селі, а родом від туди. І залишився їм дім від бабки у спадок старенький дерев’яний.
Так от тещу і дружину туди тягне бачите там природа, город, ностальгія по дитинству ну і так далі. А мене туди не тягне нічого.

І ось виходить я повинен туди їздити чи не кожні вихідні а це 100 км в один бік і причому не важливо з ночі я втомився чи я може плани які свої я і порибалити люблю, у мене хобі я металопошуком займаюсь монети шукаю старі, на велосипеді покататися.

Причому купив я собі і металошукач, і велосипед. Купував собі на день народження подарунки велосипед на 30-річчя, металошукач на 35 річчя образ було я міг на ці гроші новий диван взяти дружина сказала .

Ну так у нас він не новий років 6 напевно але не зламаний трохи обтертий – сварки. Адже я ці гроші не із зарплати, не з першої це все в будинок все в сім’ю.

Ну та гаразд так ось про село і мої думки про це. Ви можете сказати ну так можна і в село їздити, і там рибалити або там на велосипеді кататися або з металошукачів лазити. Запитання. А з ким?

З дружиною їй це не цікаво їй аби мамі на городі допомогти і я теж повинен. Знову багато хто може мені заперечити типу ось ти ледар на городі працювати не хочеш, а дружина з тещею працюють, а ти потім є.

Так от пояснюю всю суть ситуації. Село 100 км від міста туди назад 15 літрів бензину, а це саме стільки треба щоб посадити доглядати і зібрати врожай якщо він вродиться.

Це виходить велика сума. Я на ці гроші можу моркви та картоплі і всього іншого так куплю, і працювати на спеку не треба.

Я розумію, що це взагалі не вигідне заняття плюс фізичне навантаження. Я і заявив, що сенсу не бачу їздити туди. На цьому наші інтереси закінчилися. А 15 років шлюбу: син, собака, кішка та іпотека це не спільні інтереси.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua